Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Yüzücü Mayosu Her Koşulda Uygun

İster plajda ister havuzda kullanıma uygun yüzücü mayosu modelleri kalın askıları, fazla derin dekolteye yer vermeyen yaka kısmı, sırt bölgesindeki çapraz askılar, kürek kemiği gösteren sırt detayı, farklı beden ölçüleri, alt – üst tasarımlı bikini çeşitliliği veya şortlu bikini ile klasik kadın yüzücü mayo modelleri sayesinde artık su sporlarında daha fazla başarı elde etmek mümkün oluyor. Bunun sebebi ise kadın yüzücünün tamamen başarı odaklı olmasından kaynaklıdır.

Rahat bir mayoya sahip oluşu ile yüzme anında istenmeyen bir görünüme sebep olan durumlar olup olmadığını düşünmez. Sadece hedefine ve amacına odaklanır. Odağını tek bir noktada toplayarak da birçok yüzücüye fark atar. Şu hususa da bir açıklık getirmek gerekiyor ki  yüzücü mayosu modelleri yalnızca yüzme yarışında tercih edilmiyor.

Yaz tatilinde de daha rahat bir havuz ve deniz keyfi çıkarmak için de tercih edilmekle beraber, tasarımları bakımından fantezi iç giyimi andıran yüzücü mayosu modellerinden uzak spor, sade ve düz modelleri tercih edenler tarafından da tercih ediliyor.

Büyük Beden Yüzücü Mayo Spora Fırsat Veriyor

Sadeliği sevenlerin, abartıdan uzak olmak isteyenlerin, şıklık kadar rahatlığa da önem verenlerin, modern tasarımları taşımaktan keyif alanların, spor yapmak isteyenlerin, su sporlarında başarıya imza atmak isteyenlerin tercihi olan yüzücü mayosu her yaşa hitap ediyor.

Genç, yaşlı fark etmeksizin herkesin tarzına hitap eden bu ürünler, okulda da giyilebilir, spor aktivitelerinde de giyilebilir. Okulların veya spor salonlarının aktivite havuzlarında rahatlıkla giyilebilen ürün, kolay kuruma özelliğine sahip özel dokuması ile ıslaklıktan dolayı verdiği rahatsızlığı hızla giderme özelliğine sahiptir. Bazen mayo modelleri ile bazen ise bikini modelleri ile yüzücü mayosu kategorisinde bulunan ürün, farklı bedenlere de sahiptir.

Bikinili, etekli, şortlu modeller ile kadınların gönlünü fetheden mayolar, büyük bedenlere de hitap etmektedir. Spor yapmak isteyen herkese bu isteği gerçekleştirmek için olanak tanıyan yüzücü mayoları 56 bedene kadar mevcuttur.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.