Sıralama seçin
1 2 3 4 5 6
Görünüm:
Toplam 137 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Uzun Kollu Pijama Takımı Günlük Yaşamın Bir Parçası

Kadınlar, tek bir modeli birden fazla şekilde kullanmayı severler. Her zaman üretken olan yapılarını yalnızca yaptıkları işlerde değil, giydikleri kıyafetlerde de gösterirler. Bir kadını yalnızca mutfakta yemek yaparken ya da pasta yaparken aynı malzemeyi kullanarak birden fazla lezzet ortaya çıkarırken görmez, giydiği kıyafeti de birden fazla şekilde kombin yaparken görürüz. 

Uzun kollu pijama takımı modellerinde de bu durum aynı şekilde kendini göstermektedir. Kadınların uyurken dahi şık olmak istemesinin de bu durumda payı vardır.

Bu husus göz önüne alınarak, kadınların pijamalarını tasarlayan üreticiler tek modeli bazen şort ile bazen kapri ile bazen ise uzun alt pijaması ile giymesine olanak sunmaktadır.

Yine aynı şekilde uzun pijama altını kısa kollu pijama üstü ile, uzun kollu pijama üstü ile ya da tişört veya askılı modellerle kombin yapabilmesini sağlayan modeller vardır. Altılı takım da denilen bu modeller, günlük yaşamda kendine yer edindiği gibi kızların çeyizinde de yerini ilk sıralarda alır.

Çeyizlerin Vazgeçilmezi Uzun Kollu Pijama Takımları

Annelerin kızlarının çeyizlerini eksiksiz tamamlamak istemesi amacı ile yaptığı alışverişlerde mutlaka bu tür bir model talep ediliyor. Her mevsime uyum sağlayan, her güne ve geceye uyum sağlayan tasarımı ile kullanımı açısından da pratiklik sağlamaktadır. Uzun kollu pijama takımı yalnız çeyizlerin değil, hasta ziyaretlerinin de aranılanı oluyor.

Misafirlerini şık ve temiz ağırlamak isteyenlerin evinin bir köşesinde daima bu özel günler için ayırdığı pijama takımı bulunur. Böylesi günlerde de kullanılan kadın uzun pijama takımı modellerinin lohusa ve hamile modelleri de bulunmaktadır. Emzikli annelere de hitap eden tasarımları sayesine annenin yorucu lohusa günlerini rahat bir şekilde atlatmasına yardımcıdır.

Her kadının sahip olmak istediği uzun kollu pijama takımı dokuları ile de dokunma hissi uyandırmaktadır. Yıkanması ise kullanıcısına kolaylık sağlar.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.