Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tüylü Terlik Zarifliğin Tamamlayıcısı

Yıllardan beri değişmeyen bir çeyiz parçası olarak çeyiz dükkanlarının vitrinlerinde kendine yer edinmiş onlarca eşya vardır. Hatta çoğu zaman filmlerde, dizilerde de dikkat çekilen bir husustur. Kimi Yeşilçam filmlerinde gelinlerin ayağında görür, kimi dizlerde açılan bohçaların en üstünde görürüz. Tüylü terlik, çeyizlerin olmazsa olmazları arasında yer edinmiş ve yerini de hiçbir parçaya vermemiş bir güzelliktir.

Çeşitli tasarımları ile her kadının tarzını yakalar ve her yaşa hitap eder. Farklı renk alternatifleri de bulunan tüylü terlik, çeyizlerin de yeni gelinlerin de şıklığına her daim önem veren hanımların da başrolüdür.

Tüylü Terlik Lohusalar Tarafından Da İsteniyor

Beyazdan, pembeye, siyaha, kırmızıya, soft (yumuşak) tonlara hatta siyaha kadar geniş bir renk skalasına sahiptir. Ucu açık yani modacıların deyimi ile parmak dekolteli modeller, ucu kapalı modeller, daha çok fantezi giyime yakışan seksi modeller, düz taban ya da topuklu modelleri olduğu gibi lohusalar için de tasarlanan konforlu tüylü terlik çeşitleri vardır.

Yalnızca yeni gelinlerin değil, bebeğini kucağına almış, konfor ve huzur isteyen yorgunluğu her halinden anlaşılan lohusaların da ayaklarına yumuşacık bir koruma olmaktadırlar.

Zarif tasarımı ile çeyiz sandıklarının, bohçalarının, gelinlerin, kaynanaların, gelin annelerinin beğendiği tüylü terlik çeşitleri satenlerle, taşlarlar, tüllerle, derilerle ve adını aldığı yumuşacık tüylerle dizayn edilmiştir. Kaliteli markaların ürünlerinden yana tercih yaptığınızda terliğinizi uzun süre kullanabilecek olmanın verdiği keyfi yaşayacaksınız.

Düğün gününün hemen ertesinde bütün düğün boyunca yorulan ayaklarınızı rahatlatacaktır ve rahatlatırken de ayağınızdaki şıklık olacaktır. Zarif kalıbı sayesinde ayağın yayvan durmasını ve bu sebeple kaba bir görüntüye sebep olmasını önler. Ponponlu terliğinizin tüylerinin siz hareket ettikçe havalanması ise parmaklarınıza da sevimlilik kazandırır. 

 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.