Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Toparlayıcı Çorap ile Kontrol Sizde

Giydiğinizin birden fazla işlevi olmasını mı istiyorsunuz? Hem şık görünmek, hem de bir ihtiyacınızın karşılanmasına yarayacak özel tasarımı ile kendinize olan özgüveninizi arttıracak olan toparlayıcı çorap, korse özelliği ile bel ve basen bölgesinin daha fit görünmesini sağlıyor.

Belde ve göbekte toparlanma sağlayan, basen ve kalçalarda ise daha sıkı, fit, yağ oranı az görünüm kazandırıyor. Özel korseli bölgeleri sayesinde görünümünden rahatsız olduğunuz bütün sorunlu bölgelerinizi kapatır. Elbiselerinizi daha rahat giyerken, fiziğinizin de daha kusursuz olmasını sağlarsınız.

Toparlayıcı Çorap Daha kıvrımlı Hatlara Sahip Yapar

Vücudunuzun kıvrımlarının daha da belirgin olmasını sağlayan korse özellikli toparlayıcı sütyen, her bedene uyuyor. Çorap üreticisi firmalar, kadın alt beden tablosuna göre hazırlayarak, Türkiye genelinde kabul gören ortalama ölçüleri baz almıştır ve tasarlamıştır.

Asaletin rengi olan ve yıllardır kadınların severek giydiği siyah renkten, ten rengine ve ten renginin diğer tonları ile beyaz renkleri de içeren renk kartelası sayesinde bütün kıyafetlerle kombin yapabilme imkanı sağlamaktadır.

Özel davetlerde kusursuz fiziğiniz ve kıvrımlı fit görünüm sahibi vücut hatlarınızın ufak bir sırrı olarak size kendinizi iyi hissettirecek toparlayıcı korse çorap, vücudunuzu kontrol altında tutmanıza da yardımcıdır. Sürekli göbeğinizin küçük görünmesi için karnınızı içinize çekmenize son vermenizi sağlayan bu ürün, vazgeçilmezlerinizden olacaktır.

Her yaş grubuna uygundur ve kullanımı oldukça kolaydır. Korse kısmı çok fazla sıkmaz ve hareket etme kolaylığı sağlar. Tek ürün ile hem korse, hem toparlayıcı, hem de çorap giyiyor olabilmenin neşesi yüzünüze mutluluk olarak yansıyacaktır ve çevreniz bu enerjinizi hemen fark edecektir. Dinamik, neşeli, mutlu bir ifade için toparlayıcı çorap giymeyi denemelisiniz.

Çevrenizde gördüğünüz mutlu kadınlar kervanına katılarak, siz de güzelliğiniz ve mutluluğunuz ile özenilen hanımlardan olabilirsiniz… 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.