Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Fit Görünmenin Sırrı Toparlayıcı Bikini

İster boyundan bağlı olsun, ister üçgen olsun, ister straplez ya da yuvarlak model olsun kendine değer veren, şıklığına önem gösteren hanımların tercihi toparlayıcı bikini çeşitlerinden yana oluyor. Yalnızca göğüsleri toparlamakla sınırlı olmayan bu kategorinin ürünleri kalçalarda da daha sıkı bir görünüm isteyenlere hitap ediyor.

Kadın anatomisi gereği kilo almaya yatkındır. Üstelik kilolarını sırt, kalça gibi bölgelerden yağ oranı fazla olarak alır. Toparlayıcı bikini de hem üst tarafı, hem de alt bedeni toparlayarak daha fit görünmeye yardımcı olurken, göğüslerin dik durmasını da sağlayan kapları sayesinde sarkık göğüslerin estetik olmayan görünümü de son vermektedir.

Toparlayıcı Bikini Sürekli Kontrolden Vazgeçirecek

Her yaştan kullanıcıya hitap eden yaz mevsimi desenleri ve renkleri ile tasarlanan ürünler, plajların yıldızı olmanızı sağlıyor. Kendine güvenen kadınların güzellik sırları arasında giymeyi tercih ettikleri kıyafetler de bulunur. İşte toparlayıcı bikini de bu sırlı kıyafetlerdendir.

Gerek yaz mevsimi gerekse yılın her zamanı su aktiviteleri ve sporları için kullanılabilir modellerdir. Klasik bikini modellerine ek olarak, etekli bikini, şortlu bikini, taytlı bikini, taytkini ve straplez bikini çeşitlerinde de toparlayıcı dokuma ile tasarlanmış ürünler bulabilirsiniz.

Cıvıl cıvıl bir yaz tatili geçirmek isteyenler bilir ki bu yalnızca rezervasyon yapılan otelle ya da gidilmesi uygun görülen tatil beldesiyle bitmez. Koruyucu kremlerden, plaj terliklerine, çantalardan saç bakım ürünleri, vücut takılarından mayolara kadar uzun bir listesi vardır. Her biri kendi başına bir detayken en büyük detay hatta detaydan öte olarak ana husus bikini seçimidir diyebiliriz.

Eğer vücudunuza uygun bikini seçmediyseniz bütün bir tatili diken üstünde geçireceksiniz demektir. Sürekli vücudunuzu kontrol edecek ve istemediğiniz bir görüntünün sergilenmesini önlemeye çalışacaksınız. Hatırlatmakta fayda var ki; toparlayıcı bikiniler böylesi durumlar yaşatmayacaktır. 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.