Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Mayo Tabuları Yıkıyor

Koltuk altından aşağıya doğru genişleyerek, kadın vücudunun kıvrımlı yapısını gizleyen tesettür mayo modelleri tesettürlü hanımlara hitap eden ihtiyaç olduğunu fark eden tasarımcılar tarafından tasarlanarak, kadınlara her zaman yardımcı olan ürünlere imzasını atan mayo firmaları tarafından üretilerek hazırlanan ürünler sayesinde artık tabular yıkılıyor. Tesettür mayo modelleri sayesinde artık karma olarak kullanılan plajlarda kadınlar da denizin ve güneşin keyfini çıkaracaktır. Tesettürlü kadınların bir dönem uygun plajlar ve havuzlar olmadığı için bu güzelliklerden mahrum olması, su sporları yapamamasına son veren kadın tesettür mayo sayesinde sınır tanımayan bir eğlenceye de kapı aralanmış oluyor.

Tesettür Mayo Eğlencede Sınırları Kaldırıyor

Özel tasarımı ile tamamen kadınları rahat ettirmek üzerine tasarlanan haşema da mayo türü sayesinde yalnızca kadınlara ayrılan plajları veya havuzları kullanmakla sınırlı bir eğlence anlayışına son verişmiş oluyor. Erkek ve kadın ortak kullanımına açılan plajları, havuzları da kullanma olanağına sahip olunduğu gibi spor salonlarında da yer ediniliyor. Tesettürlü hanımların güneş banyosundan, deniz suyunun verdiği rahatlatıcı histen ve havuz eğlencelerinden mahrum kalmasına son veren tesettür mayo modelleri, farklı bedenler ile her beden ve yaştan kadına hitap ediyor. Renkli ve desenli kumaşları, kolay kuruyabilen dokusuyla ıslaklığın verdiği rahatsızlığı hızla sonlandırır.

Kolay kuruyan, bedene yapışmadığı için vücut katlarını belirgin etmeyen kapalı mayo çeşitleri, alt ve üst olarak iki parçalıdır ve bonesi de vardır. Alt kısmı esnek olan, likralı yapısı ile kolay yüzmeye olanak sunan, bacak hareketlerini kısıtlamayan özelliktedir. Üst kısımda ise göğüsler için özel içi boş sünger kalıplar vardır ve göğsün hatlarını belli etmezken, ucunu da göstermez. Yıkaması ile su ve sabundan başka malzeme gerektirmemektedir. Tesettür mayo oldukça kolay yıkanabilen, kolay kuruyan, uzun ömürlü ve pratik bir giyim ürünüdür.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.