Sıralama seçin
1 2
Görünüm:
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
1 2

Bayan Termal İçlik ve Atletler Tasarımda Sınır Tanımıyor

Kullanıcısına en zorlu hava şartlarında dahi sıcaklık sağlayan bir özelliğe sahip olan termal ürünler, doğa sporları başta olmak üzere, günlük kullanımda da termal içlik tercih edilmektedir. Özel lifleri sayesinde teri hemen çeker ve vücut ile hava arasında akış olmasını önleyerek, dışarıdan gelecek olan soğuk havayı engeller.

Böylelikle terleme anında dahi kullanıcısı üşümeyerek, teri soğumayarak gününü devam ettirir. Hava akımını yalnızca tasarımının belirli bölgelerinde gerçekleştirmekte olan ürün sayesinde bayan termal içlik onlarca modele sahip geniş bir yelpazede beğeniye sunuluyor. Bu modeller koruyuculuk ve özellik bakımından seviyelere ayrılmıştır. Birinci seviye, ikinci seviye ve üçüncü seviye olarak, istenilen formu tercih etmenize kolaylık sunuyor.

Termal Atlet Modelleri Yaz Kış İçinizde

Bu grubun üyeleri arasında vücudu saran ve spor esnasında rahat hareket etme kolaylığı sunan bodyler, taytlar, tişörtler, boyunluklar, eldivenler, atletler, bereler olmak üzere hem iç giyimde hem de dış giyimde yer edinen ürünler mevcuttur.

Her yaştan kullanıcıya hitap eden bayan termal atlet , günün her anında da rahatlıkla kullanılabilir. Günlük yaşamda da soğuk kış aylarını kolay atlatmaya yardımcı olurken, iç giyimde yeri olan ürünleri sayesinde çalışma ortamında da kıyafet içerisinde kendini belli etmeyecek kadar ince bir tasarıma sahip olan bayan termal içlik ve atletleri ile kadınları üşümekten kurtarıyor.

Erkeklere oranla daha hassas bünyelere sahip olan kadınların üşüme sorununa köklü bir çözüm getirdiği her yaştan kullanıcısı tarafından büyük beğeni kazanmıştır. Temizlik açısından da rahat bir yıkama metodu bulunuyor. Kaliteli oluşu uzun süreli kullanım imkanı sunuyor. Doğal lifleri kimyasaldan uzak olarak tasarlanıyor oluşunun iç rahatlatan kısmı oluyor.

Farklı bedenleri ile her bedene uygundur. Renk alternatifleri ve sıra dışı tasarımları ile her tarza hitap etmektedir. Uygun fiyatları ile her kesim tarafından tercih edilebilir olmasına zemin hazırlamaktadır.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.