Sıralama seçin
1 2 3
Görünüm:
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Outdoor Sporlara Özel Termal Giyim

Kış mevsimi kimileri için adrenalinin mevsimidir. Outdoor sporlara ilgi duyanlar kış sezonunun başlaması ile birlikte kendini doğaya atıyor. Elbette bu durumda özel kıyafetlerin kullanılması gerekiyor. Vücut ısısını muhafaza eden termal kıyafetler outdoor sporlar ile ilgilenenlerin adeta imdadına yetişiyor diyebiliriz. Hafif ve yumuşak bir dokuya sahip olan termal içlik soğuk havalarda vücudun ısısını muhafaza etmesine yardımcı oluyor.

Bu kıyafetlerin en önemli özelliğinden biri de kar kıyafetleri ile birlikte kullanılabiliyor olmasıdır. Kış turizmi ile ilgilenenler için olmazsa olmazlar arasında yer alan ve termal kategorisinde değerlendirilen atlet, tayt, çorap gibi giyim ürünleri sadece kadınların değil, erkeklerin de favori iç giyim ürünlerinden biri haline geldi. Bu kıyafetleri diğerlerinden farklı kılan ne?

Termal Kıyafetlerin Özelliği Ne?

Aslında termal içlik çeşitlerinin farkı kumaşından başlıyor. Bu giyim ürünleri polyamid, polyester, elastan, polyproplen gibi malzemelerin karışımından elde edilen kumaşlarla hazırlanıyor. Bazı içlik çeşitlerinde ekstra olarak yün de kullanılabiliyor. Bu karışımlar vücudun kuru ve sıcak kalmasını sağlıyor. Tek iplik, çift iplik ya da çift katman gibi farklı dokuma teknikleri kullanılarak üretilebilen termal giyim ürünleri haliyle dayanıklı bir yapıya da sahip oluyor.

Soğuk hava koşullarında termal tayt erkek giyiminde sıklıkla kullanılan bir kıyafettir. Motor ve bisiklet sporları ile ilgilenenler de kış mevsiminde bu kıyafeti pantolon içerisinde mutlaka kullanıyor. Termal kıyafetlerin bir diğer özelliği de teri vücutta tutmuyor olmasıdır. Sitemizde termal içlik fiyatları son derece makul rakamlardan oluşuyor. Outdoor sporlarla ilgilenenler alışverişini minimum bir bütçe ile online sipariş sitemizden yaparak kazançlı çıkıyor.

Sezona Uygun İç Giyim Ürünleri İçin Fatoş Abla!

Ayrıca kışlık eldiven ya da iç giyim ürünleri gibi farklı ihtiyaçlar için de sitemiz tercih edilebilir. Dünya genelinde en seçkin markaların ürünlerini sizlerle buluşturuyor ve 1993 yılından bu yana iç giyim ve pijama ihtiyaçlarınızı, en kaliteli ürünlerle karşılamanızı sağlıyoruz. Fatoş Abla olarak sizlere sunduğumuz ürün çeşidi yelpazesini sürekli olarak genişletmeye devam ediyoruz.

Termal içlikler, iç giyim, pijama takımları, ev giyim ürünleri, gecelikler ve çok daha fazlasını sitemizden inceleyebilir ve ekonomik rakamlarla alışveriş yapabilirsiniz. Sıcak bir kış sezonu geçirmenizi sağlayacak onlarca ürün modeli sizi bekliyor!

 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.