Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Gencinden Yaşlısına Taytlı Eşofman Takımı Giyiyor

Kadınlar her zaman rahat ve şık olmak ister. Uyurken de, gezerken de… Bazen ev ortamında bazen ise davetlerde… Kısacası kadın ve şıklık birbirinden ayrılamaz kelimelerdir. Taytlı eşofman takımı modelleri de bu alandaki ihtiyaçları gidermektedir. Özellikle sosyal yaşamda alışveriş yaparken, çocukları okuldan alırken, güzel bir hafta sonu aktivitesi gerçekleştirirken, spor yaparken, yatarken, yolculuk esnasında, kuaförde, ev gezmelerinde, bazen iş yerinde ve daha nice yerde taytlı eşofman takımı çeşitliliği sayesinde en rahat ve şık halinizle yaşamınızı devam ettirebilirsiniz.

Taytlı Eşofman Takımı Günün Her Anına Uyuyor

İkili olarak tasarlanan takımlar alt – üst uyumu ile hanımları cezbediyor. Pijama niyeti ile kullanmak isteyenlere özel pijama tasarımları bulunuyor. Tayt vücudu sardığı için uyurken, yatakta dönmenin sonucunda geniş paçalı pijamalar gibi sıyrılmıyor ve uyurken dahi verdiği rahatsızlığı hissettirmiyor. Tayt dar paçası ve vücudu saran yapısı sayesinde sıyrılmadığı için uyurken rahatsızlık vermiyor. Vücut ısısını da daima koruyor. Üst kısım ise çeşitlilik gösteriyor. Askılı, tişört ya da uzun kollu olarak tasarlanarak, tayt takımını tamamlıyor. Taytlı eşofman takımı, kullanım alanına göre kapri, kısa ve uzun olarak çeşitlenirken, diz üstü kısa modelleri ile de kullanıcı buluyor.

Her bedene uyum sağlayan ölçülerde üretildiği için anne-kız ikilisi olarak da kullanılabiliyor. Ayrıca genç kızlara hitap eden tasarımları, yetişkin hanımların da beğendiği modellerdendir. Modern hatları ile penye ve transparan kumaş uyumunu en iyi şekilde yansıtmaktadır. Deri detaylı, siyah tayt takımlar ise daha resmi toplantılarda giyime uygundur. Bazen altına topuklu ayakkabı, bazen babet, bazen terlik, sandalet veya spor ayakkabı ile oldukça iyi kombinlenebilir. Spor bir yapısı olduğu kadar klasik hatlara da sahip olan takımlarınızı kombinlerken kısıtlanmamanın verdiği özgürlükle şıklık yarışındaki yerinizi alacaksınız.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.