Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Taytkini Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikli olarak taytkini alırken dikkat edilmesi gerekenler vücudun proporsiyonuna göre değişiyor. Tabi bu durumda istekler de belirleyici rol oynayan faktörler arasında bulunuyor. Hem mayo, hem elbise mayo, hem etekli mayo, hem taytlı mayo özelliklerinin tamamını tek bir modelde birleştiren kadın taytkini, tek ürünler onlarca özelliğe sahip bir plaj elbiseniz olmasına yardımcıdır.

Pareo kullanmaya gerek duymadan, bikini bölgesini gizlemek için etekli modellere ihtiyaç duymadan rahatça tek parça halinde kullanabileceğiniz bir mayodur. Her yaşa uygun olduğu gibi büyük bedenleri de vardır. Toparlayıcı özelliği ile vücudu sarar ve daha sıkı bir görünüm kazanmanıza yardımcıdır. Kalın askıları ile göğüste pot oluşmasının önüne geçerken, taytkini derin sırt dekolteleri ile de güneş banyosu yaparken keyif almanıza olanak tanır.

Taytkini Tek Mayoda Onlarca Özellik Barındırıyor

Mayo tasarımcıları, tasarladıkları taytkini modelleri ile kadınların fiziksel özelliklerini dikkate alarak, göz önünde bulundurarak yapmıştır. Son yıllarda modacılardan da duymuş olduğumuz üzere ipli bikiniler kısa boyluların boyunu uzun gösterirken, uzun boylu kadınlara ise kenarları kalın şeritlere sahip bikinilerin daha formda göstermiş olduğunu vurguluyor. Taytkini ise her boydan ve fiziksel özelliklere sahip kadına hitap ediyor.

Kalın askılı ya da ince askılı modelleri bulunan taytkini, mini bir elbise olarak göğsün altından aşağıya doğru bollaşmaktadır. Elbisenin altında ise vücudu saran, diz hizasında ya da biraz aşağı veya yukarında bir tayt bulunur. Dilediğinizce hareket etmenizi sağlayan bu model sayesinde kalabalık ortamlarla da plaj ya havuz aktivitelerine katılabileceksiniz ve hiçbir rahatsızlık duymayacaksınız.

Göz ardı edilmemesi gereken bir husus: Mayonuz da kullanılan boyaların azot testinden geçmiş olduğunu öğreniniz. Böylelikle yoğun ultraviyole ışınlarına maruz kaldığında mayonuzun boyası cildinizi hastalandırıp, isilik yapmaz. Taytkini seçimlerinizi ucuzluktan yana olmasından önce sağlıktan yana olmasına dikkat ederek yapmanızı öneririz.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.