Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Gençlerin Tercihi Straplez Bikini Oluyor

İlkbahara yaklaşıldığı dönemlerde güneş izin yapmasını istemeyen bayanlar straplez bikini diğerleri ise yaz tatilinde giyecekleri bikini modellerini hazırlamaya, temin etmeye başlarlar. Düşünmeye başlamaları ise bir önceki yaz mevsiminin bitmesiyle başlar.

Kendine değer veren kadınların aklında “gelecek yaz ne giysem” fikri yer edinirken, ilkbahar ile de bu fikir adeta çiçeklenerek kendini gün yüzüne çıkarır. Daha genç görünüm kazandıran ve dinamik bir yapının sahibi olarak gösteren straplez bikini modelleri bu tür düşüncelerin gün yüzüne çıkması ile alıcıları tarafından incelenmeye başlanıyor.

Eğer yaz tatilinde plajda en şık, en genç, en dinamik ve modayı takip eden halinizle yer edinmek istiyorsanız straplez bikini modelleri tükenmeden alın. İnternet üzerinden binlerce model ile farklı tasarımlarını geniş ürün yelpazesinde sunan alanının öncüleri, renk kartelasında ise plajların rengi olan mavi tonlarını sıklıkla beyaz ile kombin yaparak kullanmaktadır.

Straplez Bikini Masalsı Güzellik Kazandırıyor

Tercihiniz modayı takip etmek ise mavi ve beyazı sıklıkla görecek, yaprak desenli straplez bikini ile sık sık karşılayacaksınız. Siyahın asiliğinden vazgeçmeyenlerdeniz straplez bikini alarak asaletinizi tatil de dahi kaybetmeyecek ve bir denizkızı kadar büyüleyici olacaksınız.

Her yaştan kadına hitap eden straplez modeller orta yaşı da cezbediyor. Güneşin verdiği heyecan ile gençleşen bakımlı kadınlar da askısız tasarımları tercih ederek, bronzluğunun kusursuz olmasını istiyor.

Omuzlarda ve gerdanda mayo izinin olmasını engelleyen tasarımları yuvarlak göğüs kapları ya da üçgen kaplar ile şekilleniyor. Göğüslerde ince sünger kaplar bulunuyor. Toparlanmış görünüm kazanan göğüsler, ince süngeri sayesinde istenmeyen görüntüleri de ortadan kaldırmış oluyor.

Çabuk kuruyan bikininiz ile her ortamda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Işıldayan cildinizi otelin lobisinde, bahçesinde, plajında, restoranında sergilerken, plajın yıldızı olduğunuzu hissedeceksiniz. Zararlı ultraviyole ışınlarından korunmak için kullanacağınız yoğun içerikli kremler straplez bikini modellerinize bulaştığında ise sadece su sabunla çok kolay bir şekilde çıkarabileceksiniz. 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.