Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Şortlu Bikini ile Plajın Yıldızı Olacaksınız

Şortlu Bikini Mayo kumaşlarının dokusu %80 oranında polyamid iken %20 oranında da elastandır ve bu sayede yüksek likralı yapısı ile bütün vücudu sararak, daha sıkı ve toparlanmış bir görünüm kazandırır.

Kadınların geniş kalçalarını toparlayarak 1 bedene kadar küçük gösteren korse özellikli kadın şortlu bikini modelleri de vardır. Tıpkı büyük göğüsleri toparlayan üst bikiniler gibi. Şortlu bikini modelleri ile her ortamda kullanılabiliyor. Genç, yaşlı fark etmeksizin her yaşa da hitap eden tasarımı sayesinde kullanıcısı oldukça fazladır.

Sadece yaz mevsiminde plajın ya da havuzun tadını çıkarmak isteyenlerin tercihi olmakla kalmayıp, yılın her mevsiminde su sporları yapanlar tarafından da tercih edilmektedir.

Şortlu Bikini ile Denize Girmeye Her An Hazırsınız

Yüzücü mayosu modelleri arasında da en çok tercih edilen olması, şortlu alt bikinisi olmasıdır. Bikini bölgesinin belirgin olmasının önüne geçen, arka kısımdan kalçanın tamamını kaplayarak daha kapalı bir kesime sahip olan şortlu bikini takımlarının kumaşları çabuk kuruma özelliklidir.

Bikini takımı olarak temin edebileceğiniz gibi bikini altı şort olarakta sadece altını da satın alabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınızı daha fazla çeşitlilikle karşılayabilirsiniz.

Kullanımı kadar yıkaması da kolay olan şortlu bikinilerin, temizliğinde yalnızca su sabun yeterli oluyor. Yoğun koruyucu faktörleri ile geliştirilmiş ultraviyole koruyucu kremler ile güneş banyonuzu en sağlıklı bir halde tamamlamak isteme sebebiyle teninizi kremle korumak isterken, mayonuza bulaşan yağlı kremi temizlemeniz de kolay olur.

Dokusu itibari ile leke tutmadığı için de temizliğine dikkat eden kadınları memnun eder. Tatil köylerinde veya otellerde gün içinde de giyime uygun olan bikini şortunuzun modeli sayesinde günün her anı denize ya da havuza girmeye hazır olacaksınız. Aile ve arkadaş ortamında şortlu bikini ile rahat edecek ve sürekli olarak vücudunuzu kontrol etme ihtiyacı duymayacaksınız.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.