Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Her Bedene Uygun Sabahlık Rahatlığı

XSbedenden 5xl ölçülerine kadar olan bedenlerdeki hanımların sabahlık isteklerini karşılayacak olan modeller farklı tarzlara da hitap etmektedir. Her yaştan kullanıcısının tarzına uygun olarak tasarlanan sabahlık modelleri, yataktan çıktından sonra vücut ısının kaybolmasını uzun bir süre engellemektedir. Sıcak yataktan çıkarak, bir anda yatak dışındaki havaya adapte olmakta zorlanacak olan hanımların vücutlarını her zaman korumaya almaktadır.

Sabahlık giymek yalnızca vücut ısısını korumakla sınırlı kalan bir özelliğe sahip değildir. Kullanıcısına pratiklik sağladığı gibi faydaları da bir hayli fazladır. Yataktan çıkıldığında müsait olmayan halleri kamufle etmekte de fayda sağlıyor. Daha açık gecelik, pijama veya yatak takımını tercih edenlerin, ev ortamında rahat davranmalarını sağlar.

Gizliliğinizi Sabahlık Modelleri ile Sağlayacaksınız

Birçok hanım geceleri fantezi iç giyim ürünlerinden olan dantelli, transparan, dekolteli ve de kısa gecelikler ve benzeri kıyafetler tercih etmektedir. Sabahlık bu tercihin gizli tutulması yönünde de fayda sağlıyor. 

Sabahlık ölçüleri yukarıda da bahsettiğimiz gibi Türkiye ölçüleri ile 32 bedenden, 46 bedene kadar değişiklik gösterdiği gibi büyük beden iç giyimde de tercih edilmesi üzerine daha büyük beden ölçülerinde de tasarlanmıştır.

Günlük kullanım için penye, düz ve sade sabahlık modelleri bulunurken, her zaman şık ve çekici olmak isteyen hanımlar için de saten, dantel detaylı ve işlemeleri modeller bulunmaktadır. Genelde belden kuşaklı bağlama özelliğinde olan bu modeller, V yakalıdır. Diz üstünde, ayak bileklerinde veya diz altında olan uzunlukları ile isteğe göre boy ölçüsüne sahiptir.

Uzun kollu, kısa kollu veya kapri kollu sabahlık modelleri de yine kadın sabahlık modellerinin geniş bir yelpazeden sunulmasını sağlamaktadır. Pijama üzerine, gecelik üzerine, iç çamaşırı üzerine giyilebilir çok amaçlı bir tasarımdır. Her kadının sahip olmak isteyeceği bir üründür. Sahip olmak için geç kalmayın…

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.