Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Robdöşambr Şıklığın En Rahat Hali

Yeşilçam filmlerinde bizlere zenginliğin ve şıklığın temsili olarak gösterilen robdöşambr, aslında günlük yaşamın da en şık ve rahat halini temsil etmektedir. Çeyiz alışverişlerinde de bu şıklığın ve rahatlığın sürdürülmesi için tercih edilen erkek robdöşambr olmazsa olmazlardandır.

Her damat bohçasında yer alan, vazgeçilmezler arasında bulunan rob takımı, beyler tarafından da kullanımı tercih edilenlerdendir. Gelinler için hazırlanan pijama takımları gibi çoklu parçalarla hazırlanmış olan içerisinde robdöşambr da bulunan takımlarda da vazgeçilmezlerdendir. Takımın bir parçası olarak kullanılabileceği gibi tek parça olarak da alınabilir.

Pijama Takımların Starı Robdöşambr Oluyor

5’li erkek çeyiz pijama takımlarında bulunan uzun alt-üst pijama takımı, şortlu tişört pijama takımı ve röpdöşambır ile damatlar uzun süre geceleri rahat bir uykunun verdiği sakinlikle yaşamlarını sürdürmeye devam edecektir.

Erkek robdöşambr modelleri pamuklu ve saten kumaşları ile her tarza hitap etmektedir. Yatağın sıcaklığından çıkınca vücudun savunmasız kalmasının önüne geçerek, vücut ısısını koruyan ürünü gece yatmadan önce evde kullanabilme imkanı olduğu gibi sabahları da kullanma imkanı vardır. Ev ortamında büyük bir rahatlıktır.

Yatılı misafir geldiğinde hem misafire hem de damada rahatlık verir. Kaliteli markaların tasarımları tercih edildiğinde çeyizin baş parçası olan robdöşambr, uzun bir dönem giyilebilir. Uzunluğu diz kapaklarının birkaç parmak altındadır. Belden kuşaklı ve yakalı modelleri, şıklığın timsali oluyor.

Eski dönemlerden beri kaliteli görünümünü ve şıklığını kaybetmeyen tasarımı ile her erkeğin giymek istediği robdöşambr, sadece çeyiz alışverişinde alınmakla sınırlı değildir. İdeal bir babalar günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi de olabilir. Erkeklere hediye almanın zorluğundan bahsedenlere sıra dışı bir hediye alternatifi olabilir. Uygun fiyatı alımı da kolaylaştırır ve hediye sahibinin yüzünü güldürür. 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.