Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Protez Sütyeni Düşen Özgüveni Yerden Kaldırıyor

Sizlere protez sütyeni  anlatmak istiyoruz. Kadınların güzellik hususunda en çok dikkat ettikleri kilo ve boy oranı ile yarışacak kadar göğüs duruşudur. Bazen gerekenden büyük oluşunun verdiği rahatsızlık bazen ise standart olarak belirtilen ölçülerden küçük olmasının verdiği rahatsızlık gibi çok çeşitli sebepler vardır. Tabi buna bir de sarkık olması gibi durumlar eklenir ki kadınların toplumun belirlediği güzellik kalıplar arasında sıkışıp kalmalarına neden olur. Böylesi durumlar yaşayarak kendisine ufak çaplı dertler edinen kadın familyası yalnız estetik kalıplara sıkışık kalmakla kurtulmuş olmaz. Göğüs kanseri gibi çağımızın vebası olarak da adlandırabileceğimiz ve son yıllarda sıklıkla kendini gösteren bir hastalığın da pençesine düşer. Bazen tek taraflı, bazen ise sağ ve sol göğsün alınması ile tedavi edilen bu hastalık sonrası kadına dişiliğini en çok hissettiren uzuvları elem bir hastalığın kötülüğüne maruz kalmıştır ve morali alt üst etmeyi bilmiştir. İşte böyle durumlarda kadınların moralini yerine getiren ve büyük bir ihtiyaç olarak arz talep ilişkisi sonrasında tasarımcılar tarafından üretilen protez sütyeni devreye girer.

Moral Düzelten Protez Sütyeni

Suni göğüs oluşturarak kişiye kendini iyi hissettiren, sosyal yaşamda meraklı bakışları üzerinden atan  protez sütyeni sayesinde göğüs protezleri kaymadan, düşmeden sütyen içerisindeki özel bölmede duruyor. Kullanıcısına da büyük kolaylık sağlamakla kalmıyor hastalık sebebi ile bozulan moralleri, düşen özgüveni yerine getiriyor.

Her ne kadar protez göğüsi için tasarlanmış olsa da bu sütyenin de bir kalıbı ve modeli vardır. Tıpkı diğer sütyenler gibi 70 beden, 75 beden, 80, 90, 100 beden gibi alternatifleri ve B cup, C cup gibi seçenekleri vardır. Renk alternatifleri de bulunan bu modelin kullanıcılarına sunduğu rahatlık ise oldukça fazladır. Nefes aldıran, vücudu saran ama sıkmayan protez sütyeni ürünü ile kadınlar daha güçlü hissediyor.

 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.