Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Doğa Sporlarının Vazgeçilmezi Extreme Termal Giyim

Doğa sporlarının vazgeçilmezi olan termal giyim ve giyim aksesuarları sayesinde en zorlu hava koşullarında dahi dayanıklı yapınız ile yarı yolda kalmayacak, pes etmeyeceksiniz. Özel liflere sahip olarak dokunan, teknolojiden yararlanılarak tasarlanan, vücudu saran fakat bu sarma esnasında vücudu boğmayan, terletmeyen ve vücut ısısını koruyan extreme termal giyim ürünleri sayesinde üşümek nedir bilmeyeceksiniz.

Üşümeden gerçekleştireceğiniz sporlarınızda başarılı işlere imza attırırken bazı zamanlarda ise kırılmamış rekorlar kırmanıza da olanak tanıyacaktır. Başarınızın sırrı olarak göreceğiniz extreme termal giyim ürünleri kadın ve erkek modelleri ile farklı çeşitler sunuyor.

Extreme Termal Giyim Her Bedene Uygun

Geniş ürün yelpazesi sayesinde tarzınıza en uygun olan modeli bulmakla kalmayacak ayrıca ihtiyaçlarınızı da en doğru şekilde karşılamış olacaksınız. Bedenleri bir yetişkin bireyin standart ölçüleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

XS beden, S beden, M beden, L beden, XL ve XXL beden olarak kilonuza ve boyunuza uygun olanı alma imkanınız vardır. XS beden extreme termal giyim ürünleri Türkiye ölçülerine göre 34 bedeni, S beden 36 bedeni, M beden 38 bedeni, L beden 40 bedeni, XL beden 42 ve 44 ile de XXL beden ölçüleri mevcuttur.

Yalnızca doğa sporlarının zorlu koşullarında değil, yürüyüş, koşu hatta günlük yaşam için de uygun olan modeller sayesinde hem şık, hem sportif, hem sağlıklı, hem de her zaman korunaklı bir bünyeye sahip olacaksınız.

Özel kumaşı sayesinde terin hızla emilerek dışarıyla temasını engelleyen ve böylelikle anı üşüme gibi durumlara da karşı gelen termal giyim ürünleri arasında uzun kollu badiler, taytlar, bereler, eldivenler, eşofmanlar, eşofman üstleri, boyunluklar ve atkılar sadece yetişkinlere değil çocuklara da hitap etmektedir.

Aile boyu kullanıma da uygun olan bu ürünler sayesinde kış mevsiminin soğuk hava koşullarından dolayı rahatsızlık duymazsınız.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.