Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Güneşin Elbisesi Pareo Oldu

Bikini, mayo, mayokini, tankinilerin üstünde giyilebilir bir plaj elbisesi arıyorsanız kesinlikle pareo tercih etmelisiniz alanında köklü firmalar bu isteklerinizin karşılığı olacak ürünler tasarladı. Kadın pareo da bunlardan biridir. Çeşitli pareo modelleri vardır. Bazıları yalnızca bele bağlamaya uygunken, bazıları ise elbise gibi giyilebilir tasarımlardır.

Fileli ve tül özelliklere sahip olan pareolar sayesinde plajda ve havuz kenarında rahat bir nefes alabilirsiniz. Oldukça şık tasarlanan ürünlerin kumaşları transparan olduğu için iç taraftaki bikiniyi gösterir. Bu görünüm şıklığınızın daha şık, görünümünüzün daha cazibeli olmasını sağlar. Omuzlardan aşağıya uzanan tasarımı ile göğüs bölgesini ve kalçayı kapatır. Deniz keyfi sonrası aktivitelerde rahat etmenizi sağlayan pareo, aile ortamında da arkadaş ortamında da hareket özgürlüğü sunuyor.

Pareo Olmazsa Olmuyor

Fileli tunik modeller daha gösterişli ve hareketli modeller iken daha sade olmayı tercih edenlere ise önden düğmeli olan gömlek pareo çeşitleri hitap ediyor. Elbise gibi de giyilebilecek olan gömlek pareonun ön kısmındaki düğmeleri açık bırakarak daha dinamik görünüm kazanabilirsiniz. Asimetrik kesimleri ile her bedenden, her tarzdan, her yaştan kadına hitap ediyorlar.

Eğer 1 hafta gibi kısa süreli bir tatiliniz varsa 1 adet pareo ihtiyacınızı karşılamak için yeterli olacaktır. Fakat yazlığınızda bütün bir yazı geçireceksiniz birden fazla pareonuz olmalıdır. Böylelikle ürünlerinizi hem daha uzun, hem daha temiz kullanabilirsiniz. Vücudun kreminin bulaşma ihtimaline karşı temizlenmesi de kolaydır.

Mayolarınız gibi pareo da su ve sabunla arınarak, yeni güne hazır olmanızı sağlar. Tunik modeller diz üstündedir. Bu uzunluk ihtiyacı karşılamaya yetecektir. Bikini slipini ve kalçayı da kapatır. Hanımlar tarafından genellikle siyah renklerden yana tercih yapılıyor. Sebebi ise pareo modellerinde siyah pareo asilliği, zarifliği, içteki mayonun rengi ile zıt bir kontrans yapabilmenin kolay olmasıdır. 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.