Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Mayokini Giymek Cesurların İşidir

Her zaman mayokini ile şıksınız! Her zaman gösterişli! Her zaman cesur! Her zaman sıra dışı! Kim istemez ki böyle olmayı? Peki, neden olamayalım? Mayokini modelleri 2019 yeni sezon ürünlerle biz bütün bu cesareti şık bir şekilde yaşamayı sunuyor. Ve mayokini modelleri 2020 yeni sezon ürünleri içi n çalışmalar sürüyor.

Bütün bir yaz boyunca plajların en şık insanı olma imkanına sahipsiniz. Zaman kaybetmeden göğüslerini toparlarken daha dik olmalarını sağlayan göğüs kapları ile tasarlanan ve bikini kısmında astarlı oluşu ile rahatlık sunan mayokini tasarımlarını incelemeye başlayın.

Yılın yalnızca sıcak aylarında değil, soğuk aylarında da kısacası yılın her günü her zaman giyerek su aktivitelerine katılma fırsatı tanıyan mayokini her yaşa hitap ediyor. Farklı bedenlere sahip oluşu ile kadınların her zaman beğenisini kazanan ürün, straplez ve askılı olarak değişirken tek omuzlu, boyundan bağlı modelleri ile de cezbediyor.

Mayokini Neden Bu Kadar Beğeni Kazanıyor?

Tasarlandığı ilk günden bu yana herkes tarafından beğeni alan, kullanıcılarının vazgeçilmezlerinden olan mayokini neden bu kadar beğeniliyor? Hem mayo, hem de bikini görevi üstlenmesi ile tek parçada iki modeli de birleştiriyor olması gönüllere taht kuruyor. Bel, göbek ve sırt bölümlerindeki dekolteleri ise çekiciliği arttırıyor ve cazibeli bir görünüm kazandırıyor.

Mayokini 2019 modelleri ufak materyallerle süslendiğinde daha da göz alıcı oluyor. Göbekte üst ve altı birleştiren bir halka ile tasarlananlar ilk çıkışlarını unutmayan klasik model severlere hitap ederken, daha modern çizgilere sahip olan tasarım severlere ise boyundan inen tek omuz askılı asimetrik kesimlere sahip püsküllerle süslenmiş olanlar hitap ediyor. Bu püsküller, kadın mayokini modeline hareket kazandırıyor ve dinamik bir yapıya sahip imaj kazanıyorsunuz. Üstelik en çok satılan kom mayokini ve dagi mayokini modellerini müşterilerden gelen yorumlar doğrultusunda sizde tercih edebilirsiniz.

Plajda, havuzda, güneş banyosunda ve diğer aktivitelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz esnek ve kullanışlı olan mayokini kolay yıkanır ve kolay kurur. 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.