Sıralama seçin
1 2
Görünüm:
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
1 2

Günlük Kullanıma Hitap Eden Lohusa Pijama Takımı

Anne adayı iken ve de doğumdan sonra kullanıma uygun olarak en çok lohusa gecelikleri, lohusa atletleri, külotları, sütyenleri ve lohusa pijama takımı tasarımı yapılan ürünler arasında yer alıyor. Her annenin en özel ve huzur dolu zamanlarında şık olmak istemesi kadar doğal bir durum olamaz.

Anneliğin verdiği güzellik ve masumlukla birlikte tercih etmiş olduğu pijama takımı ile de bunu desteklemek ister. Abartıdan ve gösterişten uzak, daha sade modellere sahip olan takımlar ile günlük yaşamını kolaylaştırmak ve hareket kısıtlılığını ortadan kaldırmak ister. Uyurken, yatarken, bebeği ile ilgilenirken ve hatta kendisini ve bebeğini görmeye gelen misafirlerini karşılarken dahi kullanabileceği, kullanırken de sade ama şıklığından emin olduğu takımının içinde olmak ister.

Annelerin İhtiyacı Lohusa Pijama Takımı

Genelde doğan bebeğe hediye alınır. Oysa annenin de en az bebek kadar hediyeyi hak ettiği unutulur veya göz ardı edilir. Bir anneye özellikle de lohusa bir anneye alınabilecek hediyeler arasında ilk sırada yer edinen lohusa pijama takımı sayesinde annelerin de yüzünü güldürmek mümkündür.

En çok ihtiyaç duyulan pijama takımı, anneyi pratik bir yaşama hazırlar. Bazen alt üst takım olan modeller bazen ise alt, üst ve sabahlıklı modeller lohusa pijama takımı alternatiflerini çeşitlendirir. Farklı renk tonları ile huzur veren bir tasarımı olan bu ürünler, annenin bebeğini kolay emzirebilmesi için yakadan düğmelidir. Göbeğe kadar inen düğme uzunluğu sayesinde, emzirme anında kolaylık sağlanır.

Emzirme sütyeni veya lohusa atleti giymiş bir anne, lohusa pijaması ile hiç soyunmadan misafirlerinin yanında dahi bebeğini emzirebilmenin verdiği rahatlığı yaşar. Pamuklu ve hafif likralı yapısı sayesinde lohusa pijama takımı terleme anında teri çekerken, hareket anında esneyerek hareket etmede kolaylık sunar.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.