Sıralama seçin
1 2
Görünüm:
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

Anneliğin En Şık Hali Lohusa Gecelik ile Olur

Anne adaylarının lohusa gecelik modelleri seçiminde beden ölçüsü çok önemlidir. Lohusa olan annelerin bedenine uygun olarak tasarlanan bu modeller giyildiğinde oluşan pot tasarımı ile göz kamaştıran geceliğin modeline gölge düşürür.

Pamuklu ve likralı yapısı ile tiril tiril bir görünüme ve dokumaya sahip olan lohusa gecelik modelleri, annelerin her zaman şık olmasını sağlar. Şıklığı ile en yorgun olduğu dönemlerde dahi göz kamaştırmak isteyenlerin tercihi olan gecelik, gün içinde bebek görmeye gelen misafirleri de ağırlamak için ideal bir seçim olmaktadır.

Dantel Detay Şıklığı Lohusa Gecelik ile Buluşuyor

 Hastanede bebek odasına yeni doğan tebriği için gelen misafirleri ağırlamak için de oldukça uygun olan gecelikler sadece şıklık için tercih edilmekle sınırlı kalmıyor. Kullanıcısına da rahatlık sunuyor. Yaka kısmındaki esneklik, bazı modellerdeki düğmeler veya açılabilir askılar sayesinde anne, bebeğini kucağında rahat emzirebiliyor.

Geceliğin bol etekli yapısı sayesinde daha rahat ediyor. Doğum esnasındaki uygulamaların pansumanları daha kolay yapılabiliyor. Kısaca kullanıcısı her detayı ile lohusa gecelik tercih etmenin sunduğu rahatlıkları en şık hali ile yaşayabiliyor. Hamilelikte fazla alınan kilolar yalnızca göbekte değil, göğüs ve bel kısmında da kendine yer edinmiş oluyor. Bu sebeple gecelik alımından önce göğüs alt ve üst bedeni ile bel ve kalça ölçüsü de alınarak bütün bu bilgiler doğrultusunda seçim yapılmalıdır.

Lohusa gecelik modelleri uzun kollu, kapri kollu, askılı ve kısa kollu olarak değişiklik gösterirken lohusa gecelik boyu da diz altı ya da ayak bileklerine kadar olarak farklılık gösteriyor. Bu modellerin renk tonu ise genelde saflığı ve masumluğu simgeleyen lohusaya da en çok yakışan beyaz oluyor. Dantel detayları ile anneleri cezbeden geniş bir lohusa gecelik ürün yelpazesi bulunuyor. Her yaştaki anneye hitap eden tarzları bazen sade bazen ise gösterişli modeller ile beğeniliyor.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.