Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Külotlu Çorap Beden Tablosu

Korseli, toparlayıcı, hamile, termal derken kadınların çoraba dair bitmek ve tükenmek bilmeyen istekleri vardır. Alanında öncü olan, başarıya imza atan firmalar ise kadınların bütün bu isteklerini yerine getiren tasarımları ile baş döndürücü modeller sunuyor.

Her yıl ürün yelpazesine bir yeni modeli daha ekleyen külotlu çorap tasarımcıları, her bedenden kadını düşünüyor ve onların fiziksel özelliklere göre tasarımlarda bulunuyor. Külotlu çorap giyerek, şıklığınızı tamamlamak istiyor hangi modeli tercih edeceğiniz hususunda kararsınız kalıyorsunuz bu yazımız sizin bedeninizi belirlemede etken rol oynayacaktır.

Külotlu Çorap Modelleri Her Beden Göre

Türkiye genelinde külotlu çorap bedeni aşağıda belirttiğimiz bilgiler doğrultusundadır: S beden çorap karşılığı 1 numaradır, M beden 2 numara çorap olurken, L beden 3 numara çorap giyen hanımlara uygundur. Büyük bedenler için ise XL beden 4 numara ile XXL beden ise 5 numara oluyor. 40 kilodan başlayıp, 90-100 kiloya kadar her bedenden, her boydan kadının vücut ölçülerine uygun olacak çorap bulmak mümkün oluyor.

40 ile 60 kilo arasında olup, 145 cm ile 165 cm uzunluğundaysanız almanız gereken çorap S yani 1 beden oluyor. 45 ile 70 kilo arası, 155 ile 170 cm arasında uzunluğa sahipseniz M beden olan 2 numara sizin çorap ölçünüz oluyor.

50 ile 80 kilo arasındaysanız ve boyunuz 155 cm ile 185 cm uzunlukları arasında bulunuyorsa L beden çorap tercih etmelisiniz. 4 beden çorap ise XL oluyor, 70 ile 90 kilo arası kadınlarda 160 cm ile 185 cm uzunluğunda olanlar tarafından tercih ediliyor.

Belirttiğimiz kadın külotlu çorap bedenlerinin sınırında bulunuyorsanız külotlu çorap modelleri üreticileri bunu da düşünerek S/M ve M/L gibi ortak kullanılabilir, esnek özellikli modelleri de ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere beğeninize sunmuştur.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.