Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kaşkorse Atlet Her İsteğe Cevap Veriyor

Hem transparan olmasını isteyen, hem sıcak tutmasını isteyen, hem zarif çizgilere sahip bir tasarım olmasını isteyen, hem de bütün bunlarla birlikte günlük kullanımda da özel günlerde de rahatlıkla giyilebilir olmasını isteyenlerin tercihi; kaşkorse atlet modellerinden yana oluyor. Bu türün dokumasının özelliği yüksek oranda pamuk, bir miktar likra ve bir miktar da polyamid içermesidir. Her yaştan kadının kullanımına uygun olan kadın kaşkorse modelleri genellikle üst giyimde tercih edilmesinin yanı sıra alt giyimde de külot modelleri olarak beğeniye sunulmuştur.

Kaşkorse Atlet Her Zaman Kullanılabilir İnceliktedir

Alt-üst takım kullanmak isteyenlere ise atlet ve külot ikilisi olarak da tasarlanmıştır. Zarif dantel detaylara sahip olduğu gibi tamamı dantel kaplamalı modeller de vardır. İnce askılı, kalın askılı, kısa kollu kaşkorse atlet modelleri XS bedenden 5 XL bedene kadar her vücut ölçüsünden hanıma uygun ebatlardadır. Türkiye genelindeki ölçüsü ise 34 bedenden 50 bedene kadar değişim göstermektedir. Dantelli modelleri ile fantezi iç giyim kategorisinde de yer alırken, düz modelleri ile günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilir bir kolaylık sağlamaktır. Sporcu atleti olarak da ihtiyaç karşılamaktadır.

Oval, yuvarlak veya v yakalı modeller, kıyafetlerin yakaları ile uyum sağlayarak, kıyafet altından çirkin görüntüye mahal vermez. Çeşitli renkleri mevcut olan bu özel dokuma ile tasarlanan iç çamaşırı genelde beyaz tonlu dokumalıdır. Esnek yapısı, bedeni sarması, kalçaya kadar olan uzunluğu sayesinde kullanıcısı boğmadan, yormadan, inceliği ile kendini sevdirir ve vazgeçilmez olur. Bu ürün modelinin inceli ve şıklığı gelinlik altında da kullanım için idealdir. Rüya gibi bir düğünün kusursuz gelinleri kaşkorse tercihi ile memnun kalıyor. Gelin atleti, külotu olarak çok fazla tercih edilir yani satın alırken kaşkorse atlet takımı veya atlet ve külot ayrı ayrı olarak satın almalısınız. Transparan dokuması, narinliği, dantelli detayları, beyaz renk tonu ve şıklığı ile her gelinin tercihidir.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.