Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Günlük Kullanımda Kadın Kalın Askılı Atlet Tercih Ediliyor

Kadınlar üst giyime çok dikkat eder. Bilinçli bir yetişkin olarak üst iç giyim hususunda ince eler ve sık dokur. %100 pamuk dokulu, içerisinde naylon ve türevleri bulunmayan dokumalarla üretilmiş olan  kalın askılı atlet giymeyi isterler.

Kaliteli seçim olan pamuklu dokuma sayesinde en zorlu ortamlarda dahi vücut ısısını korumayı bilirler. Bunu giydikleri atlet ile yapan kadınlar, yalnızca pamuklu dokuma tercih ederek başarıya ulaşamazlar. Vücutları için en doğru kalıbı seçmiş olmaları gerekmektedir. Kalın askılı, ince askılı, sporcu atletleri ve özel davetlerde giyime daha fazla uygun olan dikişsiz atlet ile straplez atlet türlerinde de doğru kalıbı seçmek gerekmektedir.

Kadın vücudu yaradılış gereği kıvrımlıdır. Kadına güzelliği veren özelliklerinden birisi olan bu kıvrımlar ise standart bedenlerden ziyade özel bir beden yapısını da ortaya koymaktadır. Daha büyük göğüsler ya da daha geniş kalçalar ve daha geniş bel ölçüsü atlet seçiminde önemli rol oynamaktadır.

Bayan Kalın Askılı Atlet Tasarımları

Askısı kalın olan ürünler yakada genellikle düz dikiş veya ince bir biye ile süslenmiş olur. Daha çok spor giyimde tercih edilebilecek türden tasarımları ile günlük yaşamda vazgeçilmez modellerden olan bayan kalın askılı atlet modelleri kış mevsiminde de yaz mevsiminde de çok beğenilir. Yazın bol tişörtler içerisinden veya elbiseler içerisinden giyilerek terlemeden kaynaklı olan rahatsızlığı önler.

Teri çeker ve teni korumaya alır. Terin tende kurumasının da önüne geçerek, oluşabilecek kötü kokuları önler. Kış mevsiminde kalın askıları sayesinde omuzları sıcak tutar ve kalın örgülü, yün kazakların tene batmasını önler.

Kendisini seven, sağlığına dikkat eden, şıklığına önem veren bütün bilinçli kadınların tercihi pamuklu ve likralı oluşu ile bedeni sararak, hareket kolaylığı sağlayan bayan kalın askılı atlet modellerinden yana oluyor.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.