Sıralama seçin
1 2
Görünüm:
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
1 2

Isınan Havalara Kadın Kapri Pijama Takımı Lazım

Isınan havaların yaklaştığı bugünlerde kalın kışlık kıyafetlerin ağırlığından kurtulma isteği artmaktadır. Uzun kollu kıyafetler, hareket etmeyi zorlaştıran kalın dokumalı giysiler, bunaltıcı kapalı elbiseler ve daha nicesi artık kadınların üstlerinden atmak istedikleri arasında yerini alıyor. Kadın kapri pijama takımı da tam da bu isteklere cevap veren bir tasarım oluyor. Hem sıcak tutacak kadar uzun, hem de serin tutacak kadar açık olan kadın kapri pijama takımı sayesinde geceler daha rahat geçiyor. Terletmeyen pamuklu penyesi sayesinde rahat bir uyku uyumanıza olanak tanıyan pijamalar, üreticileri tarafından her bedenden kadının giyebileceği kalıplarda dikilmiştir.

Sağlıklı Bir Yaşamın Sırrı Kadın Kapri Pijama Takımı

Geniş yakaları, V yakalı oluşları, derin dekolteli modelleri, yuvarlak kapalı yakaları ile herkesin ihtiyacını ve yaşam tarzını düşünerek tasarlanan ürünlerin pamuklu dokuması ile bütün gece boyu terlemeyi önleyici türdendir. Yalnızca rahatlık vermekle sınırlı bir özelliğe sahip olmayan kadın kapri pijama takımı sağlıklı bir yaşam için de gerekli oluyor. Bütün sırtı ve beli kapatarak, soğuk hava temasını kesen ve vücut ısısını korumaya alan ürün sayesinde artık sabah uyandığınızda sırt ve bel hatta boyun tutulması şikayetlerinde bulunmayacaksınız. Size dinçlik de kazandıracak olan pijamalarınızın alt ya da üst modelleri diğer pijama takımlarının parçaları ile kombin yapabilirsiniz.

Modern hatlara ve desenlere sahip olan kadın pijamaları hastalıkta ve sağlıkta her zaman size yardımcı olacaktır. Geniş yakalı ve düğme yakalı modeller emziren anneler, ameliyat olan hanımlar için uygun olabileceği gibi dekolte seven her yaştan kadın için de uygunluk göstermektedir. Ev ortamında da aile arasında kadın kapri pijama takımı rahatlıkla giyilebilir kesimlere sahiptir. Ayrıca bu modellerin anne - kız ikilisi için tasarlanan modelleri de mevcuttur ve anne-kız arasındaki bağın daha da kuvvetlenmesini sağlamaktadır.

 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.