Sıralama seçin
1 2
Görünüm:
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2

Birbirinden Şık Kadın Çorap Modelleri Burada

Her seçimi ile sıradanlıktan uzak olmayan isteyen kadınlar, kıyafetlerinden çantalarına, çantalarından kemerlerine, saçlarına, saç renklerine, makyajlarına, aksesuarlarına, ayakkabılarına önem verirken kadın çoraplarına kadar dikkatli olurlar.

Kadın çorap çeşitliliği de bu sebepler erkeklerin çorap kategorisine göre daha geniş bir yelpazede bulunur. Her kıyafete özel bir çorap çeşidi vardır. Pantolonlarla kullanabilmek için pantolon çorap modelleri varken kısa eteklerle kullanabilmek için külotlu çoraplar, uzun etek ve elbiselerle kullanabilmek için ise diz altı çoraplar tasarlanmıştır.

Kadın çorap modelleri arasında “yok, yok” desek yeridir. Babet ayakkabılar için görünmeyen, ayakkabının içinde gizli kalan babet çoraplar, ve spor ayakkabılarla kullanabilmek için patik ya da diğer adı ile soket çoraplar mevcuttur.

Her Kıyafete Bir Kadın Çorap Lazım

Kadın çorap çeşitliliği yalnızca kıyafet ve ayakkabı türüne göre belirlenmekle kalmaz. Ayrıca bacakları daha düzgün, sıkı gösteren toparlayıcı modeller de bulunur. Ya da özel dokuya sahip lifleri sayesinde terletmeyen, ayakta koku oluşumunu önleyen doğal lifli modeller de vardır.

Oldukça geniş bir ürün skalasına sahip olan kadın çorap çeşitliliğinde renk sınırlaması da yoktur. Standartlar kategorisinde yer alan modeller klasik ten rengi ve siyah olurken, ton çeşitliliği de vardır. Kızıl ten tonu ile daha bronz bacaklara sahip olurken, açık ten ile daha doğal görünüm kazanılmaktadır.

Vanilya tonları daha soft olurken, daha canlı renkler de mevcuttur. Yeşiller, kırmızılar, sarılar, morlar olmak üzere kadın çoraplarının bir sınırlaması yoktur. İş yerinde, evde, dışarıda, özel davetlerde giyime uygun olan binlerce farklı dokuya sahip çorap, her bedenden kadına uygundur.

XS bedenden, büyük bedene kadar farklı ölçüler bulunurken; çocuklar ve gençler için de ürün çeşitliliğinde sınırsız bir desen ve model avantajı vardır. Uygun fiyatları sayesinde fazla fazla alıp, her zaman yedekte birkaç tane bulunduruyor olmanın kolaylığını da yaşarsınız. 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.