Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Jartiyer Çorabı Cesaret İster

Cesaretli kadınların tercihi olan jartiyer çorabı, her kadının beğendiği fakat kullanabilecek kadar cesur olmadığı bir iç giyimdir. İç giyim de denilebilecek olan jartiyer, uygun tanga ya da külot ile fantezi iç giyimin bir parçası da olmuştur. İç giyim denilebildiği gibi çorap da demeye uygun olan bu tasarım, nostaljiktir.

Oldukça köklü bir modeldir ve cesur kadınların, kendine önem veren iddialı kadınların tercihi olur. Jartiyerler yalnızca askısı ile satılabildiği gibi çorabı ile de takım olarak satılabilir. Daha sonra çorap ihtiyacı duyanlar içinse jartiyer çorabı modelleri vardır.

Bilindiği üzere hassas dokumaya sahip olan çoraplar, genellikle kaçmaktadır. Bu sebeple kullanıcıları jartiyerini kullanabilmek için kadın jartiyer çorabı alma ihtiyacı duyar. Bir defalık değil, birçok defa kullanabilmeniz için üretilen bu modeller her zaman kullanılabilir.

Stil Sahibi Olanlar Kadın Jartiyer Çorabı Giyer

Her bedenden kadına hitap edecek ölçülerde bulunan, her yaştan ve zevkten jartiyer severe hitap eden renkleri ile tasarımları bulunan modeller günlük yaşamda da, özel davetlerde de kullanılabilir. Ayrıca gelinlik altında kullanım için de idealdir.

Özellikle gelinlik iç çamaşırları ile kombin yaparak kullanabilme imkanı sunan jartiyer çorabı, dantel detaylı bacak kısmı ile şık ve zarif görünüm kazandırır. Beyaz, ten rengi, siyah tonları olduğu gibi asaletin simge rengi olan siyah, ve fileli modelleri de mevcuttur. Yalnızca ten gösteren değil, kalın dokulu öğretmen çorap da denilen modelleri de bulunur.

Jartiyer, cesur ve stil sahibi kadınların vazgeçilmezlerindendir. Jartiyer bantlarının özel uç kısımları sayesinde çorapta kaçma olmaz, yırtılma olmaz, kayma olmaz, özel kıskaçlı uçlar sayesinde açılma olmaz. İç rahatlığı ile her davette, her özel günde, gündelik yaşamda dahi giyilebilir.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.