Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Üst Giyime Uyum Sağlayan İnce Askılı Bayan Atlet

Kadın iç giyimi kıyafet kadar önem taşımaktadır. Kadınlar öncelikle iç giyimde rahat olmayı ve şık olmayı isterler. Bilirler ki içten başlayan şıklık onlara kendilerini her zaman özgüvenli hissettirecektir. Sütyenden külota ve atlete kadar geniş bir ürün yelpazesi içerisinde ihtiyaçlarını karşılamak için seçimler yapmak ister. Seçimlerini ise dar kalıplara sıkışıp kalarak değil, onlarca model arasından ve bu modellerin renk skalası bakımından zengin olmasından yana isteklerde bulunurlar. Hanımların üst giyimde dikkat ettiği atlet de bu kategoride yer almaktadır. İnce askılı bayan atlet, kalın askılı atlet, uzun kollular, badiler ve tişört modelleri gibi değişiklik gösteren tasarımlar, duyulan ihtiyaçlara yönelik çözümler üretmektedir.

İnce Askılı Bayan Atlet Gizli Koruma Sağlar

İnce askılı bayan atlet de üst giyimde bir sır olarak kendini belli etmeden kullanıcısına rahatlık verir. İnce askıları sayesinde bluz yakasından çıkmayan, gömlek altında çirkin durmayan, daha alımlı, daha kullanışlı ve pratik olan spagetti askılı atlet modelleri boy ölçüsü bakımından da bel altı ve bel hizasında olan kalıplara sahiptir.

Giyeceğiniz atletin bedenini kadın iç giyim üst beden tablosunu inceleyerek belirleyebilirsiniz. İnternet üzerinden kolaylıkla bulabileceğiniz bu tablo sayesinde hem bel kalınlığınıza hem göğüs büyüklüğünüze hem de boy uzunluğunuza göre pamuklu, likralı, bedeni saran, dantel detaylı veya düz olan ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Bazen ise sadece bir iç giyim ürünü olarak değil, şıklıkları ve kaliteli duruşları sayesinde kıyafetlerinizi kombinlemek için de kullanabilirsiniz. Çok amaçlı bir tekstil ürünüdür. İp askılı atlet modelleri ince askıları sayesinde yaz ve kış kullanılabilir. Günlük yaşama da, özel davetlere de uyum sağlar. Üstelik her zaman şık olmak isteyen kadınların vazgeçilmezleri arasında yerini alır ve sonsuz renk alternatifleri sayesinde de kıyafetlere uyum sağlamakta zorlanmaz.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.