Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Büyüyen Göbeklere Hamile Külot Korse Gerekiyor

Hamileliğin ilk aylarından sonra büyümeye başlayan göbek ve genişlemeye başlayan bel kısmı anne adaylarının hem iç giyimde hem de dış giyimde kendilerine uygun kıyafetler bulmasını zorlaştırmaktadır. Hamile külot korse de iç giyim tasarımcıları tarafından böylesi sorunların çözümü olarak, hamile adaylarının ihtiyaçlarını gidermek için tasarlanmıştır.

Bel ve göbek kısmında hamilelerin daha rahat etmesini, boğulmamasını, hassas olan yapılarını zorlamamasını sağlayacak şekilde çizgilere sahip olan külot modelin de sağlığa zararlı olabilecek materyaller kullanılmamıştır. Tamamen sağlıklı liflerle dokunan kumaşlar kullanılarak tasarlanan lohusa külotu ile büyüyen göbeklerin neden olduğu hareket zorlanması da olabildiğince minimum seviyeye indirilmektedir.

Esnek Hareketler İçin Hamile Külot Korse Gerekiyor

Uzman doktorlar anne adaylarına kolay doğum yapabilmeleri için hamilelik boyunca düzenli spor yapmalarını öneriyor. Ne kadar hareketli bir hamilelik geçirilirse doğum esnasında da o kadar kolaylık olacağı tıbben de kanıtlanmış bir gerçektir. 

Hamile külot korse modelleri ise anne adaylarının spor yapmaları esnasında likralı yapısının sağladığı esneklikle, pamuklu dokusunun sağladığı teri liflerine hapsetme özelliği ile birden fazla yarar sağlamaktadır.

Birkaç aydan sonra bebeğin gelişimi ile sürekli büyüyen göbeğini rahat ettirmek isteyen anne adayları hamilelik döneminde giydikleri bu özel tasarımı lohusalık döneminde de rahatlıkla giyebilir. Annelerin vücut yapılarına göre tasarlanan ürün, ince yapısı ile tene rahatsızlık da vermez. Dikişlerindeki zariflik ise vücuda daha yumuşak dokunuşlarda bulunur.

Hamileliğin zorlayıcı ve bir parça da yorucu olduğu süreç içerisinde alışveriş yapmak da oldukça kolay oluyor. İnternet mağazacılığı ile artık yorulmadan, soğuğa ya da sıcağa maruz kalmadan, bir tık öteden alışveriş yapabilirsiniz. Hamilelik dönemi ve doğumdan sonra ihtiyacınız olan hamile külodu veya hamile iç giyim hatta hamile pijama takımı alışverişini yaparken bebeğinizi sabırsızlıkla beklemenin verdiği huzuru hisseceksiniz…

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.