Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Hamile Çorabı Kendinizi Güvende Hissettirir

Hamile anne adayları en çok elbise giymekten memnun olurlar ama anne adaylarının dikkat ettiği bir diğer konuda hamile çorabı giymektir. Kendilerini en çok elbise gibi geniş kıyafetler içinde rahat hissettikleri için de çorap giyme ihtiyacı duyarlar. Yaz dönemi, kış dönemi, özel davetler, günlük yaşam, çalışma hayatı, sosyal yaşam derken anne adaylarının ihtiyacı olan kadın hamile çorabı eksikliğini hissettirir.

Alanında öncü olan markalar ise kadınların bütün isteklerini göz önünde bulundurarak tasarladıkları çoraplara bir de hamile çorabı modelleri ekler ki ürün yelpazesi daha da geniş tutulur.

9 ay 10 gün boyunca anne adaylarının çorap ihtiyacını karşılamakta olan markalar, özel kalıplarla tasarladıkları bu çorapları farklı renkler ve bedenlerle sunmaktadır. Ten rengi, siyah opak ve kalın pamuklu çoraplar en çok ihtiyaç duyulanlar arasındadır.

Hamile Çorabı Bedenleri

Hamilelik döneminde giyilecek çorabın bedeni önemlidir. Eğer olması gerekenden büyük beden ya da küçük beden alınırsa sürekli bir rahatsızlık verecektir. Büyük beden kayma yapacak ayak bileklerinde toplanacaktır, küçük beden üst kısımdan yani göbeğin olduğu kısımdan kayma yapacak ve sürekli kullanıcısına her an düşebilirim dercesine rahatsızlık verecektir. Bu sebeple hamile çorabı alımı öncesinde bedeni iyi ayarlamak gerekmektedir.

S beden çorap tablosunda 1 bedene, M beden 2 bedene, L beden 3 bedene, XL beden 4 bedene, XXL beden 5 bedene, 3 XL beden 6 bedene denk gelmektedir. Bazı anne adayları ise iki bedenin ortası bir ölçüde olabiliyor. Tasarımcılar bu detayı da düşünerek hamile çorabı bedenlerinde iki bedene de uyum sağlaması için 1-2 bedenin S ve M bedene karşılık geldiği, 2/3 bedenin ise M ve L bedene karşılık geldiği çoraplar üretmektedir. Hamilelik sürecindeki kilo alımları için de bu ikili bedenler en uygunu olabiliyor.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.