Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Göğüs Ucu Kapatıcı ile Rahat ve Cesur Olmak

Sütyen giymeye ihtiyaç duymadan mahreminiz olan göğsünüzün ucunu kapatmanız kendinden yapışkanlı aksesuarla mümkün oluyor. Göğüs ucu kapatıcı modeller sayesinde en cesur kıyafetleri dahi özgürce giyme imkanınız oluyor.

Sınır tanımadan, derin dekolteleri, transparan kıyafetleri, dar ve şık abiyeleri rahatlıkla üstünüzde taşıyabileceksiniz. Üstelik oldukça pratik bir kullanım sağlamakta olan göğüs ucu kapatıcıların kendinden yapışkanlı olma özelliği sayesinde ürünün düşmesinin de korkusunu yaşamayacaksınız. Adeta bir vakum gibi konduğu yere yapışarak, göğüs ucunu kamufle etmekte olan ürünün hafifliği de ara ara size onu kullanmadığınızı düşündürecek kadar kendini yokmuş gibi hissettirecektir.

Kendinden Yapışkanlı Göğüs Ucu Kapatıcı

Her bedene göğüs için kullanılabilir olan ürün sayesinde artık cesaret edemeyeceğiniz kıyafetleri dahi cesurca üzerinizde taşıyacak ve istemediğiniz manzaraların vuku bulmasının önüne geçeceksiniz. Üstelik kadın göğüs ucu kullanmak sadece saniyelerinizi alacaktır. Zor bir kullanımı yoktur. Özel davetlerde giyeceğiniz kıyafetlerinizi kombinlerken sütyen arama derdine düşmeyecek ve ten renginde özel bir dokuya sahip olan bu kendinden yapışkanlı ürün ile bütün kıyafetlerinizi dilediğiniz zamanlarda dilediğiniz kadar giyebileceksiniz.  

Farklı modellerde hanımların beğenisine sunulmuştur. Her markanın kendine özel modeli olabileceği gibi ortak bir modeli de vardır. En çok tercih edilenler arasında yuvarlak modeller yer alırken biraz daha romantik ve fantezi giyime daha yatkın olarak kalp desenli, üçgen, kare gibi modeller de bulunmaktadır.

Tamamen istekleriniz doğrultusunda tasarlanan göğüs ucu kapatıcı modelleri ihtiyacınızı karşılamaktadır. Büyük göğüslerde de, küçük göğüslerde de kullanılabileceği gibi her yaştan kadının tercihi olmaktadır.

Sütyen giymeni istemeyen ama göğüs ucu çıkıntısı sebebi ile sosyal yaşamda rahatsızlık duyan her kadının kullanmaktan çok memnun olduğu ürün genç kızlardan, yetişkinlere kadar her yaşa hitap etmektedir.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.