Sıralama seçin
1 2
Görünüm:
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
1 2

Gelin İç Çamaşırları Dantelsiz Olmaz

Gelinlik gibi kusursuzluğu ile herkesi büyülemeyi başaran bir tasarımın altında da tıpkı o büyüleyici tasarımın bir ekletişi gibi değerli ve kusursuz tasarıma sahip iç çamaşırları bulunmalıdır. Sütyen, büstiyer, külot, tanga, jartiyer, atlet ve daha nicesi ile gelin iç çamaşırları modelleri vardır. Hepsinin bir ortak noktası vardır; şuh olmaları…

Gelinin masum güzelliği, biraz da seksilik içerir. Genelde gelinlik ile uyumlu olması için beyaz tonlarda tasarlanan ürünler, transparan ve dantel detayları gönülleri fetheder. Her gelin, gelinlik altı iç çamaşırı giymek isteyeceği modelleri arasında uzun bir müddet kararsız kalır.

Gelin İç Çamaşır Modellerinde Neler Önemli?

Tıpkı gelinlik seçmek gibi tam “buldum” derken, daha güzelini görür ve en son görülene odaklanırlar. Kesinlikle dantel ve saten ile tasarlanan transparan modeller tercih edilirken, bu tercihler gelinliğin modeline göre de değişir.

Eğer straplez ya da tek omuz askılı gelinlik giyilecek ise sütyen askıları çıkabilen, straplez olarak da kullanılabilen sütyenler gerekir. Derin sırt dekoltesi varsa sırt bandı olmayan sütyenler tercih edilmelidir.

Eğer derin göğüs dekoltesi varsa göğüs alt şeridinden ince iple bağlı olan modeller tercih edilmelidir. Veya göğüs uçlarına göğüs ucu kapatıcı ile müdahale edip, yalnızca külot modellerine yönelmek gerekir. Gelinlik iç çamaşır modelleri arasına jartiyer ile uyumlu olacak fantezi külot modelleri de eklenmelidir. Ve hatta jartiyer her ne kadar çorap kategorisinde bulunuyor olsa da külot ile tamamlandığında bir anlam kazanacağı için iç çamaşırı kategorisinde de yer alır.

Gelinlik altına giyilen iç çamaşırları;Destekli sütyenler, sırt dekolteli sütyenler, askısız sütyenler, jartiyer ile uyumlu tek büstiyerler, dantelli boxer, dantelli tanga, dantelli atletler, Fransız danteli ile tasarlanan string, sütyenli jartiyer takımları, sırtı şeffaf sütyenler, toparlayıcı modeller ve daha nicesi gelinlik için kullanılabildiği gibi balayında da kullanılabilir, muhteşem tasarımlardır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.