Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Gecelik Çeyiz Seti Olmadan Evlenilmez

Çeyiz alışverişi yapılırken her gelin adayının alınmasını talep ettikleri vardır. Bazıları mutlu yuvasında giyebilmek için pijama takımı talep eder, bazı gelin adayları gecelikle rahat edeceğini düşünür, bazı hanımlar ise şortlu bir takım isterken bazıları ise sabahlık olmazsa olmaz diye düşünür. Fakat çeyiz alışverişi esnasında yapılan alışverişin fazlalığı sebebi ile hafif bir çekincede bulunarak, isteklerini dilediği gibi söyleyemez.

İlerleyen yıllarda ise söylemek isteyip söyleyemediklerinin, almak isteyip alamadıklarının uhdesi ile yer yer hüzünlenir. Gecelik çeyiz seti gelin adayların çekinmelerinin, uhde olarak yıllarca içte kalmasının önüne geçiyor.

Gelinler Gecelik Çeyiz Seti İstiyor

Tam tamına 6 adet parçası ile gece takımı olarak gelin adayların tarzına, bedenine, ihtiyaçlarına ve isteklerine cevap veriyor. Gecelik çeyiz seti içerisinde bir adet sabahlık, bir adet gecelik, bir adet alt – üst pijama takımı, bir adet alt – üst şortlu takım bulunuyor. Alt-üst pijama takımında bir adet uzun pijama altı ve üstte ise uzun kollu ya da kısa kollu pijama bulunuyor. Şortlu takımda ise üstte bir adet ince askılı derin dekolteli bluz, altta ise kalça seviyesin şort bulunuyor.

Gecelik diz hizasında, diz altında veya ayak bileklerinde olan uzunlukta alıcısına alternatifler sunarken, sabahlık ise Gecelik çeyiz seti içerisinde bulunan en şık parça olarak bütün takımı destekleyen star tasarımdır. Gecelik çeyiz seti gelin adaylarının, gelin annelerinin ve kaynanaların isteğine göre alternatifler sunuyor.

Pamuklu dokuma ile tasarlanan ürünler olduğu gibi saten modeller de bulunmaktadır. Gipürlerle süslenen yakalar, bilek kısımları ve tül detaylar çeyizin olmazsa olmazı olan 6’lı çeyiz seti tercih edilme sebeplerinin en başında yerini almaktadır. İsteğe bağlı olarak parçaların değişiklik gösterdiği renk alternatiflerinin mevcut olduğu seti kalitesi ile imzasını atan markaların ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.