Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Çok Amaçlı Bir Ürün Olan Etekli Bikini

Birden fazla kombin yapma ve kullanma imkanı sunan etekli bikiniler sayesinde artık her ortama uyum sağlayabiliyorsunuz. etekli bikini modelleri üç parçadan oluşuyor. Üst, alt ve etek parçası ile hem etekli bir model kullanarak kalça ve bikini bölgenizi kapatabiliyorsunuz, hem de eteksiz kullanarak dilediğiniz cesur ve iddialı görünümü kazanabiliyorsunuz.

Üstelik çıkarılabilir omuz askıları sayesinde hem askılı kullanabiliyor, hem askısız olarak straplez kullanabiliyorsunuz. Yalnızca bununla da sınırlı kalmayarak, askıları sırtta çapraz takarak daha spor bir görünüm kazanabiliyorsunuz.

Plajların Vazgeçilmezi Etekli Bikini Rahatlığı

Alanında adını kalitesi ve tasarımları etekli bikini üretimi ile sık sık duyurmuş olan ve markası ile başarı işlere imza atmış olan köklü firmalar tarafından üretimi yapılan kadın etekli bikini çeşitlerinin bikini slipi astarlıdır. Bu astar daha rahat kullanım sağlarken, hem sağlıklı hem de hesaplanamayan ters ışıktan kaynaklı iç gösterme durumunu da kamufle ederek, ortadan kaldırmış oluyor.

Üst kısımda çabuk kuruma özelliğine sahip, kullanıcısına rahatlık veren, ince süngerli göğüs kalıpları bulunuyor. Hem göğsü daha toparlanmış gösterirken, hem de göğüslerde istenmeyen bir görünümü ortadan kaldırarak her ortamda rahat etmenize fırsat sunuyor.

Etekli bikini, aile ortamında da arkadaş ortamında da veya tek başınıza kafa dinlemek için gittiğiniz tatillerde de size kolaylık sağlar. Kendinizi her zaman güvende hissedebileceğiniz bir tasarım olduğu için pareo kullanımına ihtiyaç kalmaz.

Bikini takımınız ile başka plaj ürünleri kullanımına ihtiyacınız kalmayacaktır. Plaj çantanıza havlunuzu, kremlerinizi ve şapkanız ile güneş gözlüğünüzü koymanız yeterli olacaktır. Bütün bir gün deniz ya da havuz keyfini çıkarırken, tercih ettiğiniz model ile içten içe gurur duyacaksınız. Yıkaması ise oldukça kolay olan bikiniler sadece su ve sabun ile temizleniyor. Havuzun klorundan, deniz suyunun tuzundan bu şekilde etekli bikini modelinizi arıtabilirsiniz.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.