Sıralama seçin
1 2 3
Görünüm:
Toplam 66 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Sporsuz Olmaz Diyenlere Eşofman Takımı Avantajı

Formunu düzenli spor yapmaya borçlu olan kadınların eşofman takımı tercihi genelde kaliteli spor giyim markalarından yana olmaktadır. Hareket özgürlüğü tanıyan likralı dokular, pamuklu dokuması ile hareket anında vücudun verdiği tepki karşısında gerçekleşen terlemeyi çekmesi, şık olması, yıkandığında dayanıklı olması, temizlendiğinde lekeyi kolay çıkarması ve daha nice isteğe karşılık veren eşofman takımı modelleri, her zaman ve her şartta şık olmayı sağlamaktadır.

İkili oluşu ile hem alt hem de üst giyimin ayrı ayrı da kullanılabilir olmasına imkan verir. Farklı renk tonları ve tasarımları ile her kadına ve her yaşa hitap ettiği gibi farklı beden ölçülerinde oluşu ile de her kilodan kadının spor giyime dair duyduğu ihtiyacı karşılamaktadır.

Her Şartta Kullanılabilir Bayan Eşofman Takımı Rahatlığı

Tesettürlü hanımların da kullanımına imkan sunan modelleri ile her kesime hitap ediyor oluşu kadınlara rahatlık veriyor. Tesettürlü olanlara da olmayanlara da hitap eden düğmeli, fermuarlı, uzun ya da kısa modeller sayesinde yalnızca spor yaparken değil, günlük yaşamda da kullanımı mümkündür.

Alışverişe giderken, pikniğe giderken, yürüyüşte, çocuklarla zaman geçirirken, ev ortamında, yolculukta da kullanılabilir. Kısacası bayan eşofman takımı akla gelen her yerde giyimi uygun olan tasarımları ile modern bir dokunuş oluyor.

Şıklığından ödün vermeyenlere hitap ederken, kaliteden de ödün vermeyenlere hitap eden markalar sayesinde sosyal yaşamda yerinizi her zaman korumuş olacaksınız. Spor takımlarının erkek-kadın yani eşler için ortak tasarımları da vardır. Bu tasarımlar ile eşinizle birlikte atan kalpleriniz, eşinizle birlikte aynı modeli giyiyor olmanın verdiği tarif edilmesi zor bir huzurun da kapısını aralamaktadır.

36 bedenden başlayan ölçüleri, renk kartelasındaki genişliği ve modelleri karşı konulamayacak kadar güzeldir. Eş ile birlikte aynı model için takımlar olduğu gibi anne – kız veya kız kardeşler için de özel modeller mevcuttur.  

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.