Sıralama seçin
1 2
Görünüm:
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
1 2

Erkek Termal İçlik Ürünleri Üşümeye Son Verir

Üşümenin genelde kadınlar tarafından sorun edildiği düşünülür ve bu sebeple de kış mevsimi için tasarlanan ısıtıcı özellikli kıyafetler ya da aksesuarların kadınlara özel olarak üretilmesi yaygın bir hal alır. Oysa erkekler de üşür. Erkekleri üşümeyen bir canlı olarak düşünmenin manası oldukça saçmadır. Üşümediğini ifade erkekler ise toplumun tepkilerinden çekindiği için bunu dile getirir.

Erkek Termal İçlik ürünleri, üşüyen erkeklerin ihtiyacı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. İnce saf yün dokuması ile vücudun ısısını daima sıcak tutarken, özel lifleri sayesinde ise teri içine çeker ve dış havanın etkisi ile terin bedende kuruyarak, soğuk algınlığına sebebiyet vermesinin önleyicisi olur.  

En İyi Erkek Termal İçlik ürünleri hem alt, hem de üst giyim için tasarlanmıştır. Takım olarak da kullanılabilir modelleri ise daha kullanışlı olmaktadır. Üst modeller atlet, tişört ve uzun kollu termal tasarımlar olurken, alt giyimde vücudu saran, erkek vücut ölçüleri ve kıvrımları planlanarak hazırlanan içlikler vardır.

Erkek Termal İçlik Vücut Isısını Korur

Erkek Termal İçlik kıyafetler iç giyim harici, doğa sporlarında da kullanılabilecek şekilde tasarlanan balaklava, bere ve eldiven gibi modellere sahiptir. Nefes alabilen, en zorlu hava koşullarında dahi vücuda nefes aldırırken, terlemeden ısınmasını sağlayan özel lifleri ile dokunan spor kıyafetler de mümkündür. Termal polarlar ve termal erkek tayt-eşofman özellikli alt giyim ürünleri doğa sporlarında kullanılması en uygun ve vazgeçilmez ürünlerdendir.

Yalnızca doğa sporları değil, kış zamanlarında veya yılın diğer zamanları spor anında terin soğumasını engellemek için kullanılan  Erkek Termal İçlik modelleri sayesinde daha başarılı bir aktivite geçirmenize yardımcıdır. Üst beden ve alt bedenlerde XS ile XXL bedene kadar ölçüler vardır. Türkiye beden tablosunda 38/40 beden ile 50/52 bedeni kapsamaktadır. 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.