Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Erkek Çocuk Şortlu Takımları Yaz Tatiline Hazır

Çocuklarınızı yaz tatiline şimdiden hazırlamaya ne dersiniz? Yaz mevsiminin kendine has simgeleri ile tasarlanmış olan erkek çocuk şortlu takım modelleri tek parça olduğu gibi tişört veya askılılarla da takım olarak beğenilere sunuluyor.

Bu modeller ile çocuklar okulun son günlerindeki beden eğitimi derslerine de katılabiliyor. Ayrıca günlük yaşamda da sosyal aktivitelerini en şık şekilde gerçekleştirebiliyor.

Erkek Çocuk Şortlu Takım Modelleri Modaya Yön Veriyor

Günümüz çağının çocuklarının dahi şık ve modern giyim hususunda dikkatli olduğu bilenen bir gerçektir. Geçmiş yıllardaki çocuklar gibi uysa da uymasa da annesi giydirdiği için içine sinmemesine rağmen şortunu ve tişörtünü çıkarmayan çocuklar artık geçmişte kaldı ve kendi giyeceklerini kendi seçen bir nesil yetişmeye başladı.

Hal böyle olunca erkek çocuk şortlu takım modelleri de modayı takip etmeye ve hatta modaya yön vermeye başladı.Düz renk tişört altına desenli şortlar, desenli tişört altına düz renk şortlar, alt ve üst aynı desene sahip şort takımları, farklı renkler ile tamamlanmış takımlarla birlikte yalnızca şort ihtiyacını karşılamaya yönelik hazırlanmış modeller bulunmaktadır.

Bir miktarı pamuklu dokuma, bir miktarı elastik olan dokumalara sahip olan ürünler sayesinde doyasıya eğlenen çocuklar terlediğinde anneler tedirgin olmuyor. Teri içine çeken dokumalar, özellikle her yaştan çocuk için iyi bir fırsat oluyor.

Yaz mevsiminin kendine has simgeleri ile tasarlanan ürünler arasında bulunan desenlere ek olarak çocukların sevdiği çizgi dizi karakterleri, hikaye kahramanları ve oyuncaklarla da tasarlanmış olan modeller oldukça beğeni kazanıyor.

Deniz tatilinde, havuzda ya da plajda rahatlıkla giyilebileceği için serin tutan özelliği ile çocuğu bunaltmıyor. Hem sizin hem de oğlunuzun tarzını yansıtan modelleri satın almada geç kalmamak için hemen harekete geçin ve yaz tatiline şimdiden hazırlanmaya başlayın. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.