Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Annelere Emzirme Sütyeni Pratikliği Lazım

Annelerin emzirme sütyeni kullanmanısını şu şekilde açıklayalım. Yaradılış gereği kadını kutsal yapan bir olgudur; annelik. Bütün yaşamı boyunca fedakarlığı ile hayranlık uyandıran anneler, evlatlarını kucaklarına aldıkları ilk günden aralarında bir bağ kurarlar. Anne ve evlat arasında kurulan bu bağın, araştırmalar sonucunda emzirme anında oluştuğu gerçeği ortaya çıkmıştır.

Anne ile bebek arasında kurulan bağın kuvveti ise büyüleyici bir hâl alarak devam etmektedir. Peki ama anneler evlatlarını yetiştirirken nelere ihtiyaç duyulur? Özellikle annenin kendini daha rahat hissetmesi gerekmektedir. Lohusalık döneminden başlayan bir dönemle birlikte anne bebeğini bulunduğu her ortamda rahatlıkla emzirmek ister. Fakat kullandığı iç çamaşırı buna pek olanak vermez. İşte böylesi bir ihtiyacı karşılamak için tasarlanan emzirme sütyeni, her iki göğüs içinde özel açılabilir kapaklı bölmelere sahiptir.

Emzirme Sütyeni Her Koşulda Bebekleri Beslemeye Yardımcı

Emziren annelerin ihtiyacını en sağlıklı ve rahat oldukça da pratik şekilde karşılayacak olan emzirme sütyeni kalın askısı ile annenin omzunu kesmez. Geniş sırt bantları ile sırtta kesme ve sıkma yapmaz. Eğer göğüs ölçüsüne göre sırt bantları dar geliyorsa agraf kullanılarak, beden büyültme yapma kolaylığına da müsait bir kopça tasarımı vardır.

Farklı renk tonlarına sahip olan lohusa sütyeni, özel kapaklı kısmı ile emzirme anında anneye kolaylık sağlıyor. Emzirme Sütyenini çıkarmadan göğüs ucunu açarak, bebeği emzirmeye müsait bir tasarımdır. Her koşulda bebeği emzirmeye yardımcı olan bu ürün pamuklu ve likralı dokusu ile hem sağlıklı bir kumaştır, hem de esnekliği ile annenin ödemden dolayı şişkinliği esnasında rahat etmesine olanak tanıyan emzirme sütyeni rahat ve çok kullanışlıdır.

Kalitesi ile uzun süre kullanılabilir olan lohusa sütyeni, göğüs ucunu tamamen açmaya yardımcı pencereleri sayesinde zaman kaybetmeden, bebeği ve anneyi yormadan emzirme işleminin tamamlanmasını sağlar. Üstelik bebek ile anne arasındaki bağın kuvvetlenmesine de yardımcı olur.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.