Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Tek Parça ile Çok Görev Üstlenen Emzirme Atleti!

Anneler gerek lohusa döneminde, gerekse bebekleri yeni doğan grubundan çıksa bile emzirmeye devam eder. Bebek ile anne arasında kurulan bir bağın emzirme ile gerçekleştiği yapılan araştırmalar sonucunda gün yüzüne çıkarken, anneler bebeklerinin karnını her an her yerde sınırlanmadan özgürce ve rahatça doyurmak ister.

Pratik kullanımı ile emzirme atleti, annelerin bu yöndeki isteğini en iyi ve doğru biçimde karşılar. Atlet ile bir bütün olarak tek parça halinde tasarlanan emzirme atletinin göğüs kısmı emzirme sütyeni gibi tasarlanmıştır. Lohusa atletinin göğüs kısımları her iki taraftan da açılabiliyor ve göğüs ucu ortaya çıkarak, bebeklerin emzirme işlemi hızla yerine getiriliyor.

Sıcak ve Pratik Emzirme Atleti Modelleri

Anneler ev ortamında veya sosyal yaşamda bu ürünü rahatlıkla kullanabiliyor. Sadece lohusa sütyeni giyildiğinde atlet giyme ihtiyacı da duyulurken anne, isteği verimi ve pratikliği bulamıyor. Bu sebeple tek parça ile iki görevi de yerine getiren lohusa atleti en doğru seçim oluyor. 

Emzirme atleti her bedenden anneye uygundur. Farklı bedenleri ile annelerin kullanımına yönelik tasarlanmıştır. Pamuklu ve likralı dokusu ise kullanıcısının bedenini sararken hem bünyeyi ısıtır, hem de sütyen görevini görerek, göğsü toparlar. Her zaman şık olmak isteyen annelerin estetik görünümüne de katkıda bulunan atlet modeli, ince askılı olarak tasarlanmıştır. İnce askısı ile, ufak dantel detayları ile biye ile süslenmesi göze de hitap ediyor.

Göğüs pencerelerinin açılır ve kapanır olması, annenin kıyafetini soyunmadan emzirmesine kolaylık tanıması emzirme atleti modellerini ön plana çıkarıyor. Özellikle de yakası geniş elbiselerde bir hayli kolaylık sunarken, açılabilir göğüs pencereleri sayesinde bebek de annesinin göğsüne dokunarak kendine has emme hareketlerini yapabilecektir. Anne ile bebek arasındaki teması her zaman sağlıyor.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.