Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Elbise Mayo ile Hareketlerinizi Kısıtlamayacaksınız

Kadınlar elbise mayo ile kendini her zaman korunaklı ve güvende hissetmek ister. Bu deniz ya da havuz keyfi yaparken de geçerlidir. Giydiği ile kendini güvende hissetmek isteyenlerin tercihi olan elbise mayo, fazla kiloları da kamufle etmekle birlikte bikini bölgesinin belirginliğini de kapatmaktadır.

Fazla kilolu elbise detayında yer alan eteği ile kapatırken geniş kalçaları, basenleri de kamufle etmekle birlikte çıkıntılı göbek yapısını da kapatarak, daha zayıf ve zarif bir görünüm kazandırmaktadır. Her kadın manken ölçülerine sahip olmak, fazlalıklarından ya da fazlalık olarak düşündüğü bölgelerinden kurtulmak ister.

Bunlar içerisinde ise en fazla da göbek ve basen gelmektedir. Bazı kadınların ise sırt bölgesindeki yağlanma katlı bir görünüm kazandırırken kadın elbise mayo sayesinde her türlü kıvrım, ayrıntı kapatılabiliyor.

Aile Aktivitelerinde Tercih Elbise Mayo Oluyor

Model çeşitliliği ile denizde ve havuzda yüzerken, suyun tadını çıkarırken giyebileceğiniz elbise mayo modelleri güneş banyosu yaparken de rahatlıkla giyebilirsiniz. Su sporları ve aile ile aktivite zamanlarında da bikini bölgesini daha gizli tutması ve belirginliği gizlemesinin sağladığı rahatlıkla giyimi sayesinde tercih edilmektedir.

Etek kısmının altında aslında klasik mayo bulunmaktadır. Etek havalandığında ya da suyun kaldırma kuvvetli ile hareket ettiğinde altta mutlaka bir mayo ve bikini slibinin bulunması iç rahatlatıcı oluyor. Herkesin mayodan beklentisi farklı olabiliyor. Elbise mayo herkesin beklentisini karşılayacak tasarımlarıyla beğeni kazanıyor.

Straplez mayo, toparlayıcı büyük beden mayo, askılı mayo, elbise mayo, etekli mayo ve taytlı mayo isteklerine de cevap verecek türden tasarlanan elbise detayı göğüs bölgesinin de rahat olmasına önem vererek üretilmiştir. Göğüslerde ince süngerli boş kap bulunmaktadır.

Böylelikle daha dik, toparlanmış, göğüs uçları belli olmayan üst bölge sahibi olursunuz. Dokuması ile çabuk kuruyan özelliğe sahip olan elbise mayo modelleri büyük bir pratiklik kazandırmaktadır.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.