Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Diz Altı Çorap İstenilen Uzunluğa Gelir

Kadınlar, diz altı çorap tercihlerini yalnızca kıyafetlerinin renk uyumuna göre belirlemez. Çorap tercihinde kıyafetin modeli de çok önemlidir. Özellikle giyilen eteğin ya da pantolonun uzunluğu çok önemlidir. Diz Altı Çorap, derin yırtmaçlı uzun etek giyildiğinde dahi şık görünüm kazandırmaktadır. Pantolon ile uyumlu olduğu gibi kapri uzunluğunda olan bilekteki kumaş ya da kot pantolonlar için de uyumludur.

Her yaştan kullanıcıya hitap eden Diz Altı Çorap, farklı bedenleri ile her kilodan kadının da giyebilmesine yardımcı oluyor. Esnek yapısı sayesinde, ayak numarası kaç olursa olsun rahatsızlık vermeden hem ayak tabanına hem de parmaklara hareket özgürlüğü verebileceği gibi hem de diz altına kadar esneyebilen dokusu sayesinde de uzunluğu ayarlanabiliyor. Bacağı sıkmayan lastikli bantları ise çorabın kaymadan durmasını sağlıyor.

Sağlıklı Bir Yaşama Zemin Hazırlayan Diz Altı Çorap

Günlük kullanımda da, özel davetlerde de vazgeçilmezlerinizden olacak olan Diz Altı Çorap farklı renk alternatifleri ile en iddialı veya en sade tonlarda dahi şık görünmenizi desteklemektedir. Klasik tonlar olarak; ten rengi, siyah, beyaz ve vizon en çok tercih edilenler arasındayken ten rengi de açık ten, kızıl ten ve bronz olarak ayrılmaktadır.

Kundura ayakkabılarla, babetlerle, ucu açık ayakkabılarla, sandaletlerle hatta spor ayakkabılarla dahi giyilebilir olan pantolon çorabı, ayağın ayakkabı ile sürtüşmesinden kaynaklı olarak tahriş olmasının önüne geçiyor.

Ayağın hareket anında ayakkabının içinde hafif kaymalar ile hareket özgürlüğü kazanmasında yardımcı olurken, ayakkabının arkasından topuğa ve ayak bileğine yara yapmasının da önleyicisi oluyor. Ayakların terlemesini önlerken, cildi kamufle etme özelliği de barındırıyor. Ayrıca ayak ile ayakkabı içinin kokmasını da engelliyor ve daha sağlıklı bir yaşam için zemin hazırlıyor.

 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.