Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Destekli Bikini Öz güven Desteklidir

Sektöründe öncü markalar tarafından üretilen destekli bikini modellerine nazaran birbirinden farklı binlerce mayo ve bikini modelleri arasında her kadın isteğine karşılık veren çeşit vardır. Bazıları büyük ve sarkık göğüslerini toparlayacak ve daha dik gösterecek bikiniler tercih ederken, bazıları ise kalçalarını daha sıkı ve küçük gösterecek olan toparlayıcı ile korse özellikli dokulara sahip mayoları tercih etmektedir.

Kimi kadınlar ise küçük bulduğu ya da görünümünün daha kıvrımlı ve gösterişli hatlara sahip olması sebebi ile göğüslerini destekleyerek büyük gösteren bikinileri tercih eder. Destekli bikini modelleri, bu isteğe sahip kadınların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her bedene ve yaşa uygun modelleri ile daha büyük görünümlü, daha kıvrımlı, gösterişli, çekici ve iddialı olmak isteyenlere hitap ediyor. Üstelik çabuk kuruma özelliğine sahip olan sünger dolgularla bunu sağlıyor.

İddialı Olmak İsteyenler Destekli Bikini Alıyor

Deniz suyundan veya havuz suyundan dolayı ıslaklığın rahatsız ediciliğine kısa sürede çözüm sunarak, hızla kuruma sağlayan kadın dolgulu bikini çeşitleri, güneşin tadını da doyasıya çıkarmaya yardımcı olur.

Güneş banyosu yaparken, giydiğiniz bikinin askı iplerinin omuzlarda ve gerdan ile dekoltede iz bırakmasını önlemek için çıkarılabilir askı tasarımı ile yanık izlerini ortadan kaldırır. Pürüzsüz bir bronzluk sağlarken, kusursuz bir güzelliğin ve güneşin tılsımını da bedeninizde taşımanıza yardımcıdır.

Destekli bikini modelleri, straplez ya da üçgen yakalı olarak değişmektedir. Genellikle büyük göğüsler için üçgen göğüs kalıbının tercih edilmesini tavsiye eden modacılar, küçük göğüslerin ise yuvarlak göğüs kalıbı ile tasarlanan bikini üstlerini giymesini tercih etmektedir.

Alt-üst takım olarak satılan dolgulu bikinileri, diğer bikiniler ile de kombin yapabilir ve birden fazla mayo sahibi olarak yaz tatilinizi sürdürebilirsiniz. Tatil yapmak artık hem çok şık, hem çok pratik, hem de çok iddialı… Bu fırsatları değerlendirmek için zaman kaybetmeyin.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.