Değişim, İade
 • Siparişimi İPTAL Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

  FA ile başlayan sipariş numaranızı iletişim sayfamızdan veya Whatsapp Destek Hattımız olan 05550532867 nolu numaradan yazılı olarak bize iletmeniz yeterlidir. Saat 12.00 'a kadar verilen siparişler genellikle kargoya teslim edilmiş olur. Kargoya teslim edilen siparişlerde malesef iptali gerçekleşmez teslim almaz iseniz iade süreci başlar. Siparişinizin durumunu öğrenmek için Hesabım/Siparişlerim sayfasına bakınız.

 • İade Talebim Var, Ne Yapmalıyım?

  İç giyim alt parçaları, külot, boxer, korse ve bunları içeren sütyen veya gecelik takımları, fantazi giyim ürünleri ve vücut çoraplarının sizin ve diğer müşterilerimizin sağlığı açısından hijyen koşulları nedeniyle ve mevzuat gereği iade yapılamaz.

  Diğer ürün gruplarında ise iade; ürünün kullanılmamış olması ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş (etiketi üzerinde, kutusu deforme olmamış, tüm aksesuarları paket içerisinde olarak) sipariş tarihinden itibaren 14 gün içerisinde paketiniz üzerinde bulunan fatura arkasındaki değişim formunu doldurarak 2 nüsha fatura ile kendi ambalajında, katlanmış ve düzgün paketlenmiş olarak tarafımıza size siparişinizi teslim eden kargo ile kargo ücreti size ait olarak Fatoş Abla İç Giyim Neriman IŞIK adına  gönderebilirsiniz. *Resmi süre olan 14 Günü geçen siparişlerin iade işlemleri yapılamaz. *

  İade için firmamıza ürün göndermeden sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmemiz için; daha hızlı yanıtlayabilmemiz için önerimiz 05550532867 whatsapp numaramızdan yazılı olarak veya 08502551993 nolu çağrı merkezimizi arayarak iletişime geçmenizi öneririz.

  İade Adresimiz:

  Fatoş Abla İç Giyim Saraylar Mah.498Sk.No:4/1 Merkezefendi/Denizli/ Türkiye - Tel: 05550532867

 • Değişim Talebim Var, Ne Yapmalıyım?

  İç giyim alt parçaları, külot, boxer, korse ve bunları içeren ürünler, fantazi giyim ürünleri, vücut çorapları ve çorapların sizin ve diğer müşterilerimizin sağlığı açısından hijyen koşulları nedeniyle ve mevzuat gereği değişimi yapılamaz.

  Diğer ürün gruplarında ise değişim; ürünün kullanılmamış olması ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş (etiketi üzerinde, kutusu deforme olmamış, tüm aksesuarları paket içerisinde olarak) sipariş tarihinden itibaren 14 gün içerisinde paketiniz üzerinde bulunan fatura arkasındaki değişim formunu doldurarak 2 nüsha fatura ile kendi ambalajında, katlanmış ve düzgün paketlenmiş olarak tarafımıza size siparişinizi teslim eden kargo ile ücret alıcı olarak Fatoş Abla İç Giyim Neriman IŞIK adına ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

  Değişim için firmamıza ürün göndermeden sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmemiz için; daha hızlı yanıtlayabilmemiz için önerimiz 05550532867 whatsapp numaramızdan yazılı olarak veya 08502551993 nolu çağrı merkezimizi arayarak iletişime geçmenizi öneririz.

  *Resmi süre olan 14 Günü geçen siparişlerin değişim işlemleri yapılamaz. *

  Değişim Adresimiz:

  Fatoş Abla İç Giyim Saraylar Mah.498Sk.No:4/1 Merkezefendi/Denizli/ Türkiye - Tel: 05550532867

  Ürün Ayırtma: Değişim için gönderdiğiniz ürün bize gelmeden istediğiniz ürünü ayıramıyoruz. Size gönderilen fatura arkasındaki değişim formuna talep ettiğiniz yeni ürünün bedeni ve rengini yazabilirsiniz.

 • İade ve Değişimde Kargo Ücreti Yansıtılıyor mu?

  İade işlemlerinizde paketinizi " Fatoş Abla İç Giyim - Neriman Işık - Denizli "tarafınıza ürünü teslim eden anlaşmalı müşteri adımıza Ücret Alıcı olarak gönderecek olduğunuzdan Ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Farklı kargo firmaları ile ücret alıcı olarak gönderilen kargolar teslim alınmaz. 

  Değişim işlemlerinde ise tarafımıza gönderdiğiniz paketinizi " Fatoş Abla İç Giyim - Neriman Işık - Denizli " Aras Kargo anlaşmalı müşteri adımıza Ücret Alıcı olarak gönderecek olduğunuzdan Ücretsiz olarak gerçekleştirilir. 

 • İade Ettiğim Ürünün Para İadesini Nasıl Alabilirim?

  İade Koşullarına(Yardım Bölümünden Koşulları İnceleyebilirsiniz) Uyan ve Onaylanan İade İşlemleri İçin;


  Kredi kartı/ Havale / Eft iadesi
  , banka işlemleri ile sitemiz üzerinden sipariş vermeniz durumunda,ürün tarafımıza ulaşıp kontrolleri(24 Saat içerisinde) tamamlandıktan sonra 48 Saat İçerisinde para iadeniz alışveriş yapmış olduğunu banka kartına gerçekleşir. Eğer Kredi Kartı ise iadenizi kredi kartınıza gerçekleştirsel bile banka tarafından hesabınıza aktarılması 3-15 gün arasında bankadan bankaya değişen zaman diliminde kredi kartı hesabınıza yatar.

  Kapıda ödeme veya havale ile verilen siparişleriniz için para iadenizin sorunsuz yapılması için aşağıdaki bilgileri whatsapp destek hattımız veya siparis@fatosabla.com.tr adresimize eksiksiz göndermelisiniz.

  - TR ile başlayan 24 haneli banka IBAN numarası (kendinizin veya yakınınıza ait olabilir) 
  - IBAN'a ait İsim Soyisim ve TC kimlik Numarası
  - Banka ismi

  Kapıda Ödeme Para iadesi ürün tarafımıza ulaşıp kontrolleri(24 Saat içerisinde) tamamlandıktan sonra belirtmiş olduğunuz banka hesabına 14 iş günü sonunda Kapıda ödeme tutarı (Kargo yetkilileri için verdiğiniz ücret) düşülere havale/eft yapılır. 

  Örnek: Ürün Fiyatı 50TL Kargo 10TL Kapıda Ödeme 5TL = 65TL olarak siparişinizi verdiniz. Kapıda ödeme tutarı düşülerek hesabınıza 60TL gönderilir. 
  Kapıda ödeme tutarı Kargo Yetkilerine Verdiğiniz İşlem Ücretidir.

  Kapıda ödeme tutarı Kargo Yetkilerine Verdiğiniz İşlem Ücretidir.

  Para iadeniz yapıldığında ise cep telefonunuza sms ile bilgi mesajı göndereceğiz veya Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz sizinle telefonla iletişime geçebilmektedir.

  Dilerseniz bu süreci beklemek istemezseniz üye adınıza sipariş tutarı kadar (kargo hariç) indirim çeki tanımlanır. Başka gün başka bir alışverişinizde hediye çeki kodunuzu kullanarak alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

  **100 TL altı Kredi Kartı ile alışveriş para iadesi: yalnızca sipariş ettiğiniz ürün bedeli hesabınıza aktarılır. 100 TL altı Kargo ücretli olduğu için iade ücreti sizden kesilir.  **100TL üzeri Kredi Kartı ile alışveriş para iadesi sipariş toplam tutarının tamamı hesabınıza yatırılır.   **100TL üzeri kredi kartı 2 parça ürün satın alınıp 1inin iadesi söz konusu olursa eğer 100 TL altında bir sipariş durumu oluşacağından ürün bedelinden Güncel Kargo Tutarı Kesilerek para iadesi yapılır.     

             Örnek 1. Ürün 70TL 2. Ürün 60 TL = 130 TL (Kredi Kartı ile 100 TL üzeri KArgo Ücretsiz Oldugu İçin Toplam rakam bu şekildedir.) Siparişiniz içerisinden 1 adet ürünü iade ettiğinizde örnek 2.Ürün 60 TL iade etmiş olun,  siparişiniz 70 TL lik alışveriş yapmış gibi olacagınızdan (100 TL altı sipariş kargo ücretli oldugundan) sizden 10 Ücreti Kesilir. Yani 60TL-10TL(Örnek Kargo Ücreti)- 50TL hesabınıza Aktarılır.

  **100TL üzeri kapıda 2 parça ürün satın alınıp 1inin iadesi söz konusu olursa eğer 100 TL altında bir sipariş durumu oluşacağından ürün bedelinden Güncel Kargo Tutarı Kesilerek para iadesi yapılır.     

            Örnek 1. Ürün 70TL 2. Ürün 60 TL = 130 TL 8 TL Kapıda Ödeme=138TL Toplam. (100 TL üzeri KArgo Ücretsiz Oldugu İçin Toplam rakam bu şekildedir.) Siparişiniz içerisinden 1 adet ürünü iade ettiğinizde örnek 2.Ürün 60 TL iade etmiş olun,  siparişiniz 70 TL lik alışveriş yapmış gibi olacagınızdan (100 TL altı sipariş kargo ücretli oldugundan) sizden 10 Ücreti Kesilir. Yani 60TL-10TL(Örnek Kargo Ücreti)- 50TL hesabınıza Aktarılır.

 • Değişim/İade İçin Ürünü Hangi Adrese Göndereceğim?

  Fatoş Abla İç Giyim - Neriman Işık
  Saraylar Mah.498Sk.No:4/1 Merkezefendi/Denizli
  / Türkiye - Tel: 0.555 0532867

  Aras Kargo Üye Numaramız: 1826148851351

 • Taksitli Siparişimin Para İadesi Taksitli Olarak mı Gerçekleşir?

  Taksitli Siparişimin Para İadesi Taksitli Olarak mı Gerçekleşir?

  Hesabınıza biz tek çekimmiş gibi yatırıyoruz fakat bankadan bankaya değişen bir durum var. Bazı bankalar tek çekim olarak bazı bankalar taksit taksit hesabınıza işleyebiliyor. Bir sonraki hesap kesim döneminizde artı eksi iyzico Fatoş abla işlem adı olarak görebilirsiniz.

   Aksi bir durumda whatsapp destek hattımız olan 05550532867 numaramızdan veya 08502551993 nolu çağrı merkezimizden hatta fatosabla.com.tr üzerinden canlı destekten bizimle iletişime geçebilir iade referans numaranızı bankanızdan durumunu sorgulamak için öğrenebilirsiniz.

 • Kartımda Para İadesi Gözükmüyor Ne Yapmalıyım ?

  Para iadeniz fatosabla.com.tr müşteri hizmetleri yetkilileri tarafından sizinle iletişime geçilip "-para iadeniz gerçekleşmiştir" bilgisinden sonra başlamış olur.  Paranızın hesabınıza geçmesi bankadan bankaya değişen bir durum olarak 1-15 gün arasında hesabınıza geçer.

  Aksi bir durumda whatsapp destek hattımız olan 05550532867 numaramızdan veya 08502551993 nolu çağrı merkezimizden hatta fatosabla.com.tr üzerinden canlı destekten bizimle iletişime geçebilir iade referans numaranızı bankanızdan durumunu sorgulamak için öğrenebilirsiniz.

  Veya Telefonunuza gelen iade referans numarası ile bankanızdan takip edebilirsibiz.

 • Yurtdışı Siparişlerinde İade Veya Değişim Yapabilir miyim?

  Maalesef yurtdışından sipariş almayı bir süreliğine durdurduk. Yurt dışına gönderim yapmamaktayız.

 • IBAN numaramı Nereden ve Nasıl Öğrenebilirim?

  IBAN numaranız TR ile başlamalı 24 rakamlı olmalıdır. IBAN numaranızı bankanızı arayarak, internet bankacılığından veya ATM ye kartınızı yerleştirerek öğrenebilirsiniz.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.