Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Dantelli Atlet Varsa Aksesuara Gerek Yok

Kadınların iç giyime verdiği önem herkes tarafından bilinir. Sıradan tercihlerdense her zaman şık olmasını sağlayacak olan modeller tercih eden kadınlar bazen pamuklu dokumalardan daha çok görünüm bakımından estetik durmalarını ister. Bu sebeple saten iç çamaşırlarına yönelirler.

Oysa dantelli atlet modelleri, hem pamuklu dokuları ile hem de saten ve benzeri dokumalarla modern bir tasarım ve yer yer de fantezi iç giyim ihtiyacını karşılayacak kesimlere, detaylara sahip olur. Hem şık dursun, hem tarzımı yansıtsın, hem de günlük kullanımda dahi rahatlıkla giyebileyim istiyorsanız dantel yakalı ve dantel detaylı atletler bunun için idealdir.

Dantelli Atlet Online Mağazadan Alınır

Farklı renk alternatifleri de bulunan ürünleri yalnızca iç giyimde değil, kıyafetlerinizi kombinlemede de kullanabilirsiniz. Bir ceket içinde hafif dantelli ve dekolteli şık atletinizi giymeyi tercih edebilirsiniz.

Dantel yakası ile aksesuara gerek duyurmayan dantelli atlet modelleri sayesinde derin dekolteleri en cesur kıyafetleri dahi rahatlıkla üstünüzde taşıyabilirsiniz. XS bedenden XL bedene kadar farklı kadın ölçülerine göre tasarlanan bu ürünler ile kalıplara girmeyecek, sınırlanmayacak, istediğinizi, ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabileceksiniz.

Online mağazalarda internet çağının sunmuş olduğu kolaylıklardan da yararlanarak binlerce çeşit sizi bekliyor. Dikişsiz ürünler bu modellerde en çok tercih edilenler arasında yer alırken, ip askılı olarak da tabir edilen ince askılılar bir diğer adı ile de spagetti askılılar da en çok tercihler arasında yerini alan atlet türlerindedir.

Dantelli detaylara sahip tasarımlarda genellikle zarif çizgiler beğeni kazanmaktadır. Fakat günlük yaşamında da iç giyiminde zarafet isteyenler de düşünülmüştür ve kalın askılı modellerde de dantelli atlet modellerinde olduğu gibi detaylara yer verilmiştir. Böylelikle günün her anında, her yerde şık, kendinden emin bir hanım olarak varlığınızı hissettireceksiniz.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.