Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Damada Yaraşır Erkek Çeyiz Sandığı Tasarımları

Nişan merasimlerinin olmazsa olmazlarından olan damat bohçası hazırlığı için çıkılan alışverişlerde tıpkı gelin bohçaları gibi özenli bir çalışma olur. Geline ne gerekiyorsa, damada da alınır ve özel bir sunum ile nişan bohçası merasiminde sunulur. Erkek çeyiz sandığı modelleri de bu merasimlere tasarımı ile damgasını vurur. Öncelikle sunumun böyle günlerde daha da göz doldurduğu ve konuşulduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektedir. Damat sandıkları da akrabaların, eşin ve dostun bu yönde beklentisini karşılayacak kadar şık olmalıdır. Gelin sandıklarının güpürlü, tüllü, taşlı modelleri gibi damatlar için tasarlanan erkek çeyiz sandığı modellerinde de ufak detayların birleşimi ile oluşan bir görsel vardır.

Damat Sandığı İstemeyen Kalmadı

Damat sandığı çeşitleri, genellikle son zamanların modasına uygun tasarlanıyor. Tabanda 4 ayağı ile ahşap detayı bulunan, kaplamasında siyah kadife kullanılan, kapağı gövdesi ile adeta bir damatlığı andırırcasına tasarlanan sandıklar, damat simgesini yansıtmaktadır. Papyonundan, gömleğine ve hatta cep detayındaki mendiline kadar düşünülerek tasarlanan sandık, içerisinde beyaz saten ile kaplıdır.

Damat bohçası için alınan her eşyayı içine sığdırabileceğiniz ebatlarla ihtiyaçları karşılamakta olan ürün, daha sonra da kullanıma uygundur. Gelin sandığı ile takım olarak da hazırlanançeyiz sandığı çeşitleri genelde siyah kadife kaplı damat sandığı olanlardan tercih ediliyor. Damatlığın rengi ve asaleti siyah erkekler içinken, bu takımın diğer eşi olan gelin sandığı ise masumiyetin ve zarifliğin simgesi olan beyaz renk ile kaplı oluyor.

İkili takım olarak gelin ve damat sandığı mevcutken, üçlü takım ki bu takım daha çok tercih edilir. Üçlü takım içerisinde bir adet gelin, aynı boyutta bir adet damat sandığı ve bir de takı kutusu olarak tasarlanan bir adet küçük kutu yer almaktadır. 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.