Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Damat İç Çamaşır Çeyiz Alışverişinde Unutulmamalı

Nasıl ki gelin adayları gelinlik altına giymek için özel tasarımlara sahip iç çamaşırları arayışındaysa, erkekler de damatlık içine giymek için en kaliteli, şık, dokuması ile dokunulası, yumuşak, dikişleri kusursuz olan iç çamaşırlarının arayışında olur. Damat iç çamaşırı seti alışverişinde de alınabilir. Damat bohçasının içerisinde bulunması gerekenlerin listesinde yer edinmektedir.

Damat iç çamaşırı seti alışverişi esnasında alınır ise hem nişan bohçasında bulunur, hem de düğün öncesi zaten yoğun ve telaşlı olunan hazırlık aşamasında damadı yormaz. Kıyafetlerinin hazır olduğunu bilmenin rahatlığı ile diğer düğün hazırlıklarına odaklanır. Atlet, boxer takım olarak bulunan iç çamaşırları damadın istediğine bağlı olarak slip olarak da tercih edilebilir. Atlet seçiminde de sporcu atleti, normal askılı atlet veya tişört yani kısa kollu damat iç çamaşırı alınabilir.

Damat İç Çamaşır Çeyiz Bohçasında Olmalı

Damadın beyaz gömleğinin altında belli olmayacak türden bir seçim yapmak gerekir. Bu sebeple, kalın askılı modeller Damat iç çamaşırı seti alışverişinde daha çok tercih edilir. %100 pamuklu olması özelliği ile tempodan ve heyecandan kaynaklı terlemeyi çekerek, terin soğumasını önler. Özel pamuklu lifleri sayesinde teri hemen çekerek içine hapseden atletler sayesinde damat da damatlığın için terden mütevellit sürekli bir ıslaklık hissi duyarak rahatsız olmaz. Ayrıca sıcaktan bunalarak ceketini çıkardığında ise terin gömleğe çıkması ile oluşan o ıslak görünüm oluşmaz. Damat iç çamaşırı seti alışverişi haricinde de alınabilir.

Özellikle beyaz renk tercih edilirken, damatlık haricinde de giyilebilen siyah, koyu yeşil gibi tonlarda da model alternatifleri vardır. Bohça hazırlanırken, birden fazla iç çamaşırı takımı almak, gelin annelerinin şanındandır. Kızlarına da aynı önemin verilmesini isteyenler, damatlarına özen göstermekten geri durmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.