Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Badi Atlet ve Çıtçıtlı Badi Modelleri Hem İç Isıtıyor Hem Şıklık Kazandırıyor

Kadınlar kendilerini her zaman güvende hissetmek ister. Bu öyle bir hal alır ki olması gerekenden biraz fazla soğuğa maruz kaldığında dahi güvende olmadığını düşünebilir. Bu sebeple her zaman kendisini korumak isteğini karşılayacak girişimlerde bulunur. Kıyafet seçimleri de bunlardan biridir. Hem şık olsun, hem isteğimi karşılasın bolca da rahat olsun isteği ile çıtçıtlı badi tasarımları arasından isteklerine cevap verebilecek modellerin çeşitliliği arasında rahat eder. Body tasarımları kadınların vücut hatlarına ve ihtiyaçlarına göre tasarlanarak tamamı istekler göz önünde bulundurularak üretilmiştir.

Kadın Badi Atlet Tasarımları Her Güne Uyuyor

Günlük giyimden, fantezi iç giyimine kadar çok geniş bir yelpazede kendine yer edinmiş olan kadın body modelleri farklı renk alternatifleri ile beğeni kazanmaktadır. Bir kadın kendini iyi hissetmek yolundaki başarısına öncelikle iç giyimden başlıyor. Buna en iyi örnek ise iç çamaşırlarında seçimlerini sıradanlıktan yana değil de dantel detaylardan, satenlerden, transparan dokulardan verebiliriz. Günlük giyimde de durum aynı oluyor. Ter çeken, sıcak tutan, beli ve sırtı kaplarken, yaka kısmındaki derin dekolte, ince askılı olması ya da kalın askılı olması veya uzun kollu olması da günlük kullanımda şıklığını destekleyen diğer unsurlar arasında yerini almaktadır.

Bayan Body denilince akla düz penyelerden üretilmiş modeller gelmemelidir. Bu modellerin akla geldiği yıllar artık geçmişte kalmıştır. Şimdilerde akıllara şıklığı ve kullanımındaki pratikliği ile herkesin beğenerek giymeyi tercih ettiği tasarımlar yer almaktır. Yalnızca body görevi üstlenmekle kalmayan ayrıca atlet ve sütyenli atlet görevini de üstlenmekte olan modellere ek olarak ultra transparan ve seksi tasarımları ile fantezi giyim alanındaki isteklere de karşılık vermektedir. Her bedenden kadının vücut ölçülerine göre tasarlanmıştır. XS bedenden 5 XL bedene kadar bulunabilir olan bodyler her yaştan kullanıcıya da hitap etmektedir.

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.