Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Gelin Çeyiz Takımları Ne Zaman Alınır?

Gelin bohçası alışverişi yapılırken muhakkak gelinin de fikirleri sorulmalıdır. Eski zamanlarda damat anneleri bu alışverişi kendi kafalarına göre yaparken, gelinin istekleri ve ihtiyaçlarını umursamaz, önemli olanın kendinin beğenmesi ve maddiyatına uygun olması gerektiğini düşünürlerdi. Günümüzde böylesi fikirlere sahip damat anneleri artık yok denecek kadar azdır.

Alışverişe gelin, gelinin annesi, gelinin kardeşi veya gelinin yakın akrabaları da iştirak ediyor. Hep birlikte eğlenceli bir şekilde yapılan bohça alışverişinde gelin çeyiz takımları güzelliği ile en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Onlarca model arasından hangi takımı seçeceği konusunda zorlanan geline yakınları yardımcı oluyor.

Fantezi iç giyim ile de uyumlu olarak tasarlanan gelin çeyiz takımları, kişiye özel denecek türden üretilmiştir. Kaliteli kumaşlar, danteller ve taşlar kullanılarak dikilen bu takımlar nişan bohçalarının olmazsa olmazıdır.

Gelin Çeyiz Takımları İçerisinde Ne Bulunur?

Gelin çeyiz takımları, ince askılı gipürlü ve dantelli detayları ile 6’lı takım olarak da nitelendirilmektedir. İçerisinde gelinin uzun müddet giyebileceği parçalar bulunmaktadır. Yılın her gününe uygun parçaları ile nişan bohçasının star parçası olarak ışıldıyorlar.

Gelin çeyiz takımları, bir adet gecelik, bir adet sabahlık, bir adet uzun pijama altı, bir adet uzun ya da kısa veya kapri kollu pijama üstü, bir adet şort ve bir adet de ip askılı derin dekolteli atlet içermektedir. Her gelinin hayır diyemeyeceği muhteşem tasarımları ile büyüleyen bu set, günü gelip de bohçalar açıldığında görenleri cezbediyor.

Bu takımları, fantezi iç giyimle desteklemek gerekiyor. Saten ve transparan kumaşı ile büyüleyen bir güzelliği gözler önüne seren sütyenler ve külotlar renk tonu açısından da uyumlu olmalıdır. Böylesi güzel takımların içerisinde günlük iç çamaşırları basit ve abes duracaktır. Uzak durmakta fayda var.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.