Sıralama seçin
1 2 3 4 5
Görünüm:
Toplam 98 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Erkek Çeyiz Takımları Damatların Yüzünü Güldürüyor

Gelinler için hazırlanan 6’lı takımlar, damatlar için de hazırlanmıştır. Gelinler için düşünülen bütün detayların artık damatlar için de düşünüldüğünün bilinmesi gerekiyor. Geçmiş yıllarda nişan bohçası alışverişi yalnızca gelinleri göz önünde bulunduran ve düşünen bir ritüeldi. Oysa son yıllarda, her ne kadar geleneklere bağlı kalınmış olsa da artık damatlar için de erkek çeyiz takımları bohçalardaki yerini almaya başlıyor.

Erkek bohçası hazırlığında bir adet terlik, iç çamaşırı ve bir takım pijama ile mendilin bulunduğu sadelikler geçmişte kalıyor. Nasıl ki gelinin yüzü yapılan alışverişle gülüyor,  erkek çeyiz takımları da damatların yüzünü güldürüyor. Takım olarak 5’li bir pijama takımı tasarlanmıştır. Alanında köklü markaların özel olarak tasarlamış olduğu bu setler, kusursuz bir güzelliğe ve kaliteye sahiptir. Dokunulası yumuşaklıkta kumaş özelliğinin rengindeki canlılık uzun süre kullanılmış olsa da kaybolmuyor.

Bohçada Gelin Çeyiz Takımları da Olmalı

Renk canlılığı, S bedenden, M bedene, L bedene ve XL bedene kadar farklı ölçülerde olması, farklı tasarımları ile her tarza hitap etmesi, kullanışlı olması çok fazla beğeni ve takdir alıyor. erkek çeyiz takımları, bir adet uzun pijama, bir adet şort ve tişörtlü pijama, bir adet de bütün takımla uyumlu olarak tasarlanan robdöşambr içermektedir.

Bütün parçalar birbiri ile uyumlu renkte olduğu için pijama türleri kendi içinde de farklı kombin edilebilir. Şort üstüne uzun kollu pijama giyilirken, uzun pijama altının üstüne de kısa kollu giyilebilir. Ve bütün bunları gelin çeyiz takımları içerisinde bulunan robdöşambr ile daha şık hale getirmek mümkün.

Robdöşambr, özelliği bakımından hemen sıcak yataktan çıkıldığına ev ortamının ısısına adapte olma esnasında üşümeyi önler, ısı koruması sağlar, hem de evde yatılı misafir olsa da pijama giyebilme rahatlığını yaşatır. Yumuşak dokumalı bu takım, erkeklerin evde üstünden çıkarmayacaklarındandır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.