Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Dişiliği Öne Çıkaran Büstiyer ve Jartiyer Oluyor

Kadınların iç giyimde cesur olduğu gerçeği bilinir. Daha bu cesurluk, gizlilikle de alakalı bir hal alır. İç giyimin gizliliği kadına güven verir ve cesaretini sergiler. Büstiyer ve jartiyer modelleri de bu cesaretin simgelerinden biridir. Elbise altında giyimi tercih edilen jartiyer, bir iç giyimden ziyade bir çorap görevi de görmektedir.

Kıyafetin modeli sebebi ile diz altı çoraba uygun olmayanlarda külotlu çorap giyilmesi gerekir fakat külotlu çorap her kadın tarafından beğenilmez. Külotlu çorap görevi de üstlenen, iç çamaşırı görevi de üstlenen, kadının dişiliğini en cesur haliyle yansıtmasını da sağlayan jartiyer işte bu gibi durumlarda başvurulan bir yöntem olurken, fantezi giyim ürünü olması ile de kadınlar kadar erkeklerin de beğenisini kazanmaktadır.

Dantel Detaylı Büstiyer ve Jartiyer Takımları

Tek başına jartiyer giyimi bir anlam ifade etmez. Bunu büstiyer gibi transparanlığı ve dantel detayları ile göz alıcı modellerle takım yapmak, desteklemek gerekmektedir. Farklı renklerde ve modellerde olan büstiyer, göbeğe doğru inen mide sınırında kalan dantel detayıyla çok şık durmaktadır.

Günlük kullanımda kullanılabildiği gibi özel davetlerde kıyafet tamamlamak için de kullanılabilir. Derin dekolteye de uygun olan büstiyer, ceket ya da gömlek içinde ayrıca bir star parça görevini üstlenir.

büstiyer ve jartiyer takım olarak ya da ayrı ayrı parçalar halinde satılıyor. Gelinlik için de çok uygundur. Gelinlerin en çok tercih ettiği iç çamaşırlarından olan bu ürünler, göz kamaştıracak kadar güzeldir. Olmazsa olmazı dantel ile süslenmesidir.

Bazen tamamı dantel bazen ise saten ve dantel karşımı olarak tasarlanan ürünlerin jartiyer parçasının çorabı ayrı da satılıyor. Çorap kaçarsa, yırtılırsa diye tereddüt etmeye son! Jartiyer çorabı da bu ürünleri uzun süreli kullanmanıza fırsat tanımaktadır. Külotlu çorap gibi can sıkıcı modelleri bir kenara bırakmalı ve cesur olmalı… 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.