Sıralama seçin
1 2
Görünüm:
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kadın Body ve Termal İçlik Ürün Sıcaklığı

Doğası gereği daha fazla üşüyen, daha hassas olan ve soğuk ya da sıcaktan kolaylıkla etkilenerek bünye bakımından zayıf olan kadınların üşümesine, terlemesine, gün içinde veya spor aktivitelerinde anlık vücut ısısı değişimlerine termal ürünler ile karşı koymak mümkündür.

Termal ürünlerinin dokumasında kullanılan özel lifler sayesinde en zor hava durumları ve hareketlerde dahi vücut ısısının korumasını sağlayabiliyorsunuz. Doğa sporlarında daha fazla tercih edilen Termal ürünler bisiklet, yürüyüş, tırmanma, dağcılık, kamp, motosiklet, yelkenli ya da deniz sporları veya bakıl tutma ile doğa ile iç içe olunan her an ve durum için uygundur.

Doğal Kumaş Özellikli Bayan Body ve Termal İçlik

Bayan termal içlik üst ürünlerini tayt ile de takım yapmak mümkündür. Böylelikle yalnızca üst bölgenin güvenliğini değil, alt bedenin de koruması sağlanmış olur. Vücut ısısını korumayı dış hava ile iç havanın temasını engelleyerek sağlayan ve terleme anında teri çekme özellikli olan lifleri ile yaparlar.

Teknoloji kullanılarak tasarlanmış olan kumaşı, yakalarda, omuzlarda, göğüs kafesinde, yanlarda ve sırt bölgesinde özel dokunuşlarla vücuda uygun tasarlanır.

Bütün kadınların beğenerek kullandığı bayan termal badi ürünü, yalnızca dış ortamda değil, ev ortamında da ve günlük yaşamda da kullanılabilir. Hatta ince ve vücudu saran yapısı sayesinde çalışma hayatına da kullanılabilir. Bu ürünlerin özelliğinde nem kontrolü sağlarken, hafifliği ile boğmaması, ağırlık yapmaması ve bir yandan da özel liflerinin sahibi olan doğal kumaş ayrıcalığı vardır.

En çok da sıcaklık bakımından her zaman aynı performansı göstermesidir. İplikler ve kumaş içindeki yalıtımlı bölgeler aracılığı ile soğuğa karşı en üstün koruma sağlanıyor. Yalnızca yetişkin kadınların değil kız çocuklarının da hatta erkek modelleri avantajı ile erkek çocukların da giyebileceği ürünlerdir. Çeşitlilik fazladır. Yıkaması kolaydır ve uzun ömürlüdür. 

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.